Skocz do zawartości
iglak

Obudowa do HTC Desire

Rekomendowane odpowiedzi

iglak

Orientujecie się, czy można gdzieś kupić nową, oryginalną obudowę do HTC Desire? Pech chciał, że mój nowy nabytek wyśliznął się z rąk i idealnie spadł na ekran, szybka poszła. Sam wyświetlacz działa bez zastrzeżeń, więc to chyba tylko obudowa. Ale nie mogę nigdzie znaleźć obudowy do HTC Desire, pierwszy raz się z takim czymś spotykam. Ma ktoś z Was informacje, gdzie można ją nabyć?

Z góry dzięki.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    zaax

nie chce zaśmiecać więc podczepie sie tu :P

czy wie ktoś gdzie można kupić tylną klapkę do desire?szukałem troche w necie ale nie moge znaleźć.

za pomoc w góry dziękuje

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    medive
    HTC i wejdź w sklep z akcesoriami i znajdziesz oryginalną tylną klapkę

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

U mnie z jednej strony tylna klapa odstaje o około milimetr, co w niczym nie przeszkadza ale wprowadza pewien dyskomfort psychiczny. Taki był od nowości, czyli w zasadzie od paru dni ;) Zastanawiam się, czy nowa klapa rozwiąże problem czy wina tkwi w zatrzaskach w szkielecie obudowy...

Całkowity koszt ponad 30 euro to jednak stanowczo za dużo jak na pokrywę baterii :]

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Orientujecie się, czy można gdzieś kupić nową, oryginalną obudowę do HTC Desire? Pech chciał, że mój nowy nabytek wyśliznął się z rąk i idealnie spadł na ekran, szybka poszła. Sam wyświetlacz działa bez zastrzeżeń, więc to chyba tylko obudowa. Ale nie mogę nigdzie znaleźć obudowy do HTC Desire, pierwszy raz się z takim czymś spotykam. Ma ktoś z Was informacje, gdzie można ją nabyć?

Z góry dzięki.

cala obudowa ORIGINAL Housing Cover Fascias HTC Google Desire G7 NEW on eBay (end time 20-Aug-10 05:39:02 BST)

i tylna klapka (zdziebko cena mnie rozwalila - obstawialem cos kolo £5 Genuine Battery Back Cover HTC Desire Google 7 G7 Door on eBay (end time 09-Sep-10 14:37:00 BST)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    medive
    U mnie z jednej strony tylna klapa odstaje o około milimetr, co w niczym nie przeszkadza ale wprowadza pewien dyskomfort psychiczny. Taki był od nowości, czyli w zasadzie od paru dni ;) Zastanawiam się, czy nowa klapa rozwiąże problem czy wina tkwi w zatrzaskach w szkielecie obudowy...

Całkowity koszt ponad 30 euro to jednak stanowczo za dużo jak na pokrywę baterii :]

u mnie to samo od nowości odstaje z jednej strony jak się uważnie założy to wciąż jest różnica ale prawie niewidoczna

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    iglak

Gdyby ktoś znalazł, kupił, dostał, wyprodukował guzik powera do desire i chciał go sprzedać - proszę o kontakt :-P

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    medive

modelina, piekarnik i jedziesz :P

a tak na serio na ebay nic niema

znalazłem tylko przyciski pod ekranowe OEM HTC DESIRE TRIUMPH FRONT KEY KEYPAD KEYBOARD BUTTON (aukcja 350384424685) - aukcje eBay.pl | Zakupy bez granic!

w sklepie tego sprzedawcy są też inne części i akcesoria

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    iglak