Skocz do zawartości
iglak

Obudowa do HTC Desire

Rekomendowane odpowiedzi

Ash

Czy ktoś próbował montażu takiej nowej obudowy ??? Widze że w niektórych zestawach są jakieś śrubokręty do tego ? Da radę sameu zrobić :) ?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Ash

Wygląda dość przerażająco ;D:D patrząc na obudowę mojego Desire podjęła bym się tego nawet, niemniej cena prawie 250 zł za obudowę to jest jakieś nieporozumienie :) Może jaby była ze złotymi literkami HTC... to można by się zastanawiać ;D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    iglak

Rozbiórka Desire to dosłownie 5 minut, tylko wygląda tak strasznie. Lepiej nie bawić się bez odpowiednich śrubokrętów, bo tylko można sobie szkód narobić.

Jeżeli chcesz starą szybkę i nową obudowę to sporo roboty. Trzeba starą odkleić, oczyścić z kleju, później na nową dać (specjalną!) taśmę. Mi to zajęło jakoś godzinę. Taśmę kupowałem z zagranicy, bo miałem problem ze znalezieniem odpowiedniej w Polsce.

Osobiście polecam rozwiązanie z przyklejonym już digitalizerem (~210 zł z przesyłką). Rozkręcasz, zamieniasz, w ciągu 10 minut możesz mieć już nową obudowę. A starą szybkę zostawiasz jako zapasową albo sprzedajesz komuś na forum, komu się szybka stłukła.

Ja miałem pecha :-(. Stłukła mi się szybka, rozkręciłem telefon, zamówiłem nową. Szybka przychodzi, szczęśliwy zabieram się za wymianę.. ale moment! Coś tu nie gra. Zniknęła miseczka z małymi elementami ;-].

Okazało się, że śrubki, kartę, przyciski i inne małe elementy ktoś mi do kosza wyrzucił. No nic, w furii znalazłem wszystko prócz kilku śrubek i buttona on/off. Żyję póki co bez nich, bo nie mogę nigdzie znaleźć do kupienia. Ale to taka nauczka, żeby rozkręcać i skręcać w tym samym dniu ;-).

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    medive

na Twoim miejscu szukałbym uszkodzonego na części zamienne takie jak śrubki i przyciski najtaniej byłoby chyba jakiś utopiony egzemplarz a może pobawisz się z płytą główną i odratujesz :P

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam,

dziś mój trzymiesięczny HTC upadł mi na gres w holu i metalowa obwódka wokół wyświetlacza trochę sie zarysowała. Jest to mało widoczne zadrapanie w lewym, górnym rogu lecz mam pedantyczne skłonności i bardzo denerwuje mnie ta ryska w związku z czym chciałbym dowiedzieć sie od Was czy możliwa jest wymiana przedniej części obudowy i jeśli tak to gdzie mógłbym zakupić oryginalną obudowę.

Za wszystkie pomocne odpowiedzi serdecznie dziękuję.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam. Ja mam takie pytanie - gdzie poza sklepem z akcesoriami można kupić pokrywę baterii do HTC Desire? Moja jest ogólnie w porządku, tyle że w okolicach wejścia słuchawkowego wyraźnie odstaje i po dociśnięciu palcem widać że nie jest to normalne położenie pokrywy (jak puszczę pokrywę to wraca do dawnej pozycji). Między telefonem a pokrywą jest dużo luzu i to mnie irytuje, dlatego chcę kupić inną pokrywę bez wady konstrukcyjnej.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Pytanie na ile Ci to pomoże, bo problem niespasowanej obudowy i odstającej klapki był powodem składania reklamacji przez użytkowników, co poruszane było m.in. w tym temacie

Chętnie złożyłbym reklamację tylko jest jedno ale - telefonu nie kupiłem, wygrałem go w konkursie internetowym organizowanym przez HTC z okazji Tour de Pologne. Nie mam na niego żadnego dowodu zakupu ani karty gwarancyjnej i teraz rodzi się pytanie czy mogę ewentualnie wysłać go do serwisu nie ponosząc kosztów ewentualnych napraw itp. Telefon dostałem w zwykłym, małym, białym pudełku bez żadnego logo tylko z naklejką z numerem seryjnym.

Poza tą klapką wszystko z telefonem jest w porządku.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi