Skocz do zawartości
iglak

Obudowa do HTC Desire

Rekomendowane odpowiedzi

remmyhi

Ogólnie to klapkę baterii lepiej jest kupić na expansys bądź na angielskim ibaju.

Kupiłem brown i, poza tym że nie do końca jest brown a bardziej black, zapłaciłem 120zł z przesyłką a nie 200 w Polsce...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Ogólnie to klapkę baterii lepiej jest kupić na expansys bądź na angielskim ibaju.

Kupiłem brown i, poza tym że nie do końca jest brown a bardziej black, zapłaciłem 120zł z przesyłką a nie 200 w Polsce...

Dzisiaj odpisali mi z HTC podając jako jedyny oficjalny sklep z akcesoriami ten dostępny na ich stronie głównej. Na razie się zastanawiam czy jest sens wywalać tyle kasy ile sobie oni życzą. Jeśli ta oferta z expansys jest dużo korzystniejsza to pomyśle nad tym, na razie nic mi nie odpadło z telefonu więc na gwałt nie potrzebuję nowej pokrywy. Mimo wszystko dzięki za inne źródło skąd można dokonać zakupu.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

U mnie jest dokładnie to samo. Odstaje właśnie górna lewa część klapki i ciągle muszę ja 'dotrzaskiwać'. Ponoć jest to wada fabryczna i wymienia to serwis ale nie widzi mi się rozstawać z urządzeniem na dwa tygodnie z powodu głupiej klapki.

Sent from my HTC Desire using Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    remmyhi
    Dzisiaj odpisali mi z HTC podając jako jedyny oficjalny sklep z akcesoriami ten dostępny na ich stronie głównej.

Ale już ci nie napisali, że Polskę obsługuje właśnie Expansys :)

Poszukaj na ibaju, jest taniej.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi