Skocz do zawartości
biznesmen

Ocena mojej strony

Rekomendowane odpowiedzi

1. Nie każdy ma ekran wysokiej rozdzielczości - przy mojej skromnej 1024x600 przegląda się tragicznie.

2. Nie każdy ma komputer płynnie obsługujący flasha, czy co kolwiek to ma być.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Szata graficzna niezła, tylko teksty strasznie niegramatycznie napisane ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    2. Nie każdy ma komputer płynnie obsługujący flasha, czy co kolwiek to ma być.

HTML 5 zapewne.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Viteq

Ocena laika:

To wielkie obrotowe coś - za wielkie, za obrotowe i za bardzo "coś". Nie no... jakby było mniejsze i mniej po oczach waliło to było by spoko.

Poza tym strona, głównie pewnie przez wspomnianego wyżej wielkiego obrotowego cosia, cholernie długo się ładuje. Za pierwszym razem trwało to z 10 sekund spokojnie. Teraz i tak trzeba chwilę czekać na pojawienie się obrotowego menu. To wkurzające, zwłaszcza że jak już się pojawi to nie dyskretnie tylko wrzeszczy że już jest.

Pewnie wiele osób (a przynajmniej mam nadzieję że nie jestem ostatni) korzysta z archaicznych prędkości łącza rzędu 1MB więc taki brak płynności ładowania klientów też może irytować.

Błędy w tekstach biją amatorszczyzną w stylu felietonów na wp.

Na górnym pasku lupka przy szukajce nie mieści mi się w szerokości ekranu i muszę przewijać w bok. Da się to jeszcze znieść, ale ten sam problem pojawia się przy tekstach a to już wkurza.

Jak mam napisać do kogoś maila, zwłaszcza jeśli jest to firma, nie lubię robić kopiuj-wklej adresu do okienka adresowego w swojej poczcie. Lubię jeśli podany adres na stronie jest jednocześnie łączem po kliknięciu którego przekierowuje mnie od razu do tworzenia nowej wiadomości a adres odbiorcy już jest wstawiony gdzie trzeba. Wydaje mi się że firma projektująca strony internetowe powinna dać radę wstawić taki link na swojej stronie, skoro nawet ja lata temu coś takiego we FrontPage'u na zajęciach w szkole wstawiałem :P

edit: Aha... i jeszcze wszystkie tytuły w obrotowym menu dałbym po skosie... żeby ukryć fakt że pozycjonowanie jako jedynie nie zmieściło się na szerokość.

Edytowane przez Viteq

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    medive

fajny efekt z tymi obrotami ale za szybko to się kręci

i te grafiki w tym obrotowym menu jakieś lekko rozmyte

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Alus

W działach to tło się powtarza, i to wygląda tragicznie troszke. Może daj temu argument no-repeat albo daj jednolite tło

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

eeeee... yyyyy... to jest jakas prowokacja? ;) sorry ale to wyglada jak tandetna aukcja z allegro z 'pro' szablonem za 20 zl... w zyciu bym Ci nie zlecil wykonania strony. Tlo - porazka - uzywacie painta do obrobki grafiki? Rysunki w menu nie sa w tym samym stylu co jest raczej niewskazane. Pseudo bannery na dole... eee nie, zdecydowanie nie. No i to motto... "szybko i tanio" wg mnie kloci sie z "profesjonalnie". No wybacz ale robie troche w grafice, mam stycznosc z reklama i studiowalem m.in. marketing. Polecam wpisac na google "projektowanie stron internetowych" i zobaczyc jak wygladaja profesjonalne strony, po czym stworzyc cos sensownego. W przeciwnym wypadku zycze powodzenia jednak nie wroze sukcesu ;)

Edytowane przez masta_czarny

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

dziękuję za oceny czekam na kolejne

błędy w tekstach zaczęliśmy już poprawiać :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

• Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

x