Skocz do zawartości
zbaracki

FroydVillain 1.5.0 (Android 2.2)

Rekomendowane odpowiedzi

tak naprawdę to jest dobry ROM bardzo szybki ale także bardzo szybko bateria na nim siada noi nie wynagradza braku sense oraz flash playera ;)

wlasnie testuje baterie i obawiam sie, ze faktycznie nie jest w czolowce.

jak chcesz dlugi czas pracy, to polecam Vanilla Eclair (testowalem wersje 5)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

jak jest z aplikacjami - same się z automatu zapisują na sd czy możne jak w cm6 trzeba ustawić taką opcję?

//edit

ok juz wiem

apk same z automatu ładują się do pamięci telefonu potem przenosimy je sami na sd.

Edytowane przez passenger

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Na te chwile moge powiedziec, ze wydajnosc pod wzgledem baterii wersji 1.2.1 jest na poziomie Vanilla Eclair 5, a plynnosc UI co najmniej tak samo dobra, jesli nie lepsza. Innymi slowy polecam i zostaje na nim.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    pitr

Używam froyda 1.2.1 od wczoraj i jestem bardzo zadowolony. Wcześniej miałem 1.1.1 i też nie było źle. Ale CPUSpeed faktycznie działa jakby lepiej/płynniej

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Bardzo dobry ROM. Wcześniej wgrywałem Cronosa i "2.2" mnie bardzo odrzuciło (przesiadka z UI Sense). Ale biorąc pod uwagę szybkość działania + płynność Launchera, zdołałem się przestawić. Świetny rom.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    uszaty

Jak brakuje Ci sense UI to zainstaluj sobie LauncherPro, mi wyśmienicie wynagradza brak sense ui

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Jak brakuje Ci sense UI to zainstaluj sobie LauncherPro, mi wyśmienicie wynagradza brak sense ui

Nie musi - Launcher Pro jest domyślnym launcherem we Froydzie. I kolega zapewne go uzywa :)

Mi za to np brakuje "telefonu" htc, niby wgrałem dialer one, ale nadal nie to samo.

Poza tym zakładka kontakty w senseUI była zdecydowanie mocniej rozbudowana, przede wszystkim chodzi mi tutaj o synchro z facebookiem, dla przykładu: zmiany statusu danej osoby na FB również pokazywały się w zakłądce kontakt (identycznie jak status w gg - pod kontaktem), również wydarzenia (np. urodziny itp..) pokazywały się od razu w zakładce, przy kontakcie.

Ciekawe czy zportują 2.2 z Sensem na Hero :rolleyes:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Bo-s
    Ciekawe czy zportują 2.2 z Sensem na Hero :rolleyes:
    Gdy wyjdzie dla Legenda to zapewne tak. Chociaż mogą być problemy z aparatem...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

No właśnie, mnie bardzo brakuje kilku udogodnień, które były w Sense - chociażby wspomniany już dialer, synchro kontaktów (chociaż i tak wczytują się te z FB) i wygląd smsów. Zegar też mnie nie zadowala. Ale jak mówiłem, ROM nadrabia stabilnością i prędkością względem 2.1 :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi