Skocz do zawartości
neph3

Downgrade z CM9 kernel 2.3 na stockowe froyo 2.2 kernel 2.2 - gwarancja

Rekomendowane odpowiedzi

neph3

telefon ostatnio mi szaleje sam sie ekran "dotyka" i przesówa, potrzebuje oddac na gwarancje, mialem wgranego cm9 na kernelu 2.3 i przez RDS wgrywalem oryginalny na defy Orange'owski soft, ale wgral sie pomyslnie i jesli chodzi o ponowne uruchomienie po wgrywaniu to jest czarny ekran i nic sie nie da wlaczyc ale flashowac sie da. Moze to wina tego ze kernela przed instalacja nie przemienilem na 2.2 i teraz nie dziala, jak sobie z tym poradzic, bo teraz raz ze nic nie dziala to i na gwarancje chce oddac zeby nie bylo problemow i zeby naprawili.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Wgraj z powrotem cm9. Następnie zainstaluj cm oparty o froyo+kernel 2.2 i dopiero wtedy flash przez rds. Nie jestem pewien, więc proszę o potwierdzenie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    neph3

a jak teraz mam wgrac cm9 jak mam czarny ekran a cm9 mozna wgrywac nie przez rds tylko przez recovery, a do recovery przeciez nie mam dostepu

---------- Post dołączono o 20:31 ---------- Poprzedni post napisano o 20:13 ----------

Wgralem z defy plus oprogramowanie na europe i logo wpadalo w boot loop, ale wszedlem w recovery wpie zrobilem i sie uruchomil ale nadal chce wgrac froyo 2.2 zobaczymy co dalej...

---------- Post dołączono 17-07-12 o 16:01 ---------- Poprzedni post napisano 16-07-12 o 20:31 ----------

niestety nie da rady zrootowac oprogramowania defy plus, jak sobie poradzic by do froyo wrocic?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Postapiles nierozsadnie robiac co popadnie, wgrywajac "jakis" (nie podales szczegolow) rom z defy+ mogles nawet zablokowac telefon na rom 2.3+ i pozbawic sie mozliwosci powrotu do froyo.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    neph3

wgralem soft od defy plus standardowy brandowy niemiecki od orange, myslisz ze to zablokowalo mi bootloadera? bo wgrlem teraz jakis juz zrootowany 2.3 i probowalem zwyklego cm9 na defy ale sie nie uruchomil telefon tylko tryb bootloadera z jakims errorem, teraz wgrywam jezszce raz najwyzej zostane przy cm9+ jak da rade wgrac, gorzej z gwarancja

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Podstawowe pytanie, czy wgrywałeś 2.3 przez RDS czy przywracając w recovery z kopii zapasowej, oraz jeżeli z kopii to czy przywróciłeś tylko plik system tak jak jest to zalecane czy cały backup.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    neph3

2.3 przez rsd wgrywalem

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    2.3 przez rsd wgrywalem

No to tylko pozostało sprawdzić dokładnie soft 2.3 który wgrałeś przez RDS, wtedy dowiesz sie czy miał BL7 i czy utknąłeś.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Siema, jeżeli będziesz dalej miał ten problem z softem to wrzuć do mikrofali telefon na 30 sec i zjara się płytka główna i nie będą mogli poznać że był rootowany. Następnie oddasz go na gwarancje pod pretekstem, że przestał działaś a oni wymienią ci praktycznie pół telefonu i bd miał dalej sprawny tel. Ja zrobiłem tak z moim byłym tel htc Wildfire i normalnie uznali gwarancje. Ale to,że tak powiem ostateczność. Jak ci się uda to wgraj oryginała bez jarania ;D

Pozdro:PP

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Baluba

Witam prosze o pomoc obecnie mam zainstalowanego CM9 CM9-NIGHTLY-120716-Defy+, potrzebuje teraz wrocic do oryginalnego fabrycznego takiego jak dostajesz z salony Froyo 2.2. Wtym momencie nie wiem czy ma to byc Froyo 2.2 czy aktualizacja.Please help bede wdzieczny

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Gość
    Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

• Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

x