Skocz do zawartości
Blest

[4.1.2][CM10][UNOFFICIAL]LG Optimus One CM10[08.01.2013: Build 7/Final]

Rekomendowane odpowiedzi

System fajny, ale mam pytanie, cz tylko ja nie mogę odtwarzać filmów internetowym play'erem?

Jestem zapalonym fanem anime i bardzo często lubię pooglądać sobie jeden bądź dwa odcinki w ciepłym łóżeczku :D Niestety, kiedy próbuję odpalić play'er anime o nazwie Fairy Tail (osoby znające anime rozumieją powagę sytuacji :P ), wchodzę sobie tutaj:

Anime i manga Fairy Tail - wszystkie odcinki online.

i wybieram player vk (bo tylko on powinien działać i działa na innych ROM'ach) to kiedy pojawia się okienko z playerem i klikam, aby powiększyć na cały ekran, po chwili wywala mi błąd, że przeglądarka internetowa (zwykła jak i np. dolphin browser) nie odpowiada :| Czy ktoś mógłby sprawdzić czy u niego jest to samo? Problem ten dotyczy wszystkich Jelly Bean, w przypadku ICS nie ma takiego błędu (choć, jeżeli oglądamy dwa odcinki pod rząd to w trakcie drugiego restartuje się telefon, wystarczy obejrzeć jeden i dać odpocząć naszemu p500).

Jelly Bean jest według mnie za***... super! Ale problem z internetowym play'erem powoduje, że jednocześnie go nienawidzę. Szukałem po internecie i nie znalazłem odpowiedzi. Gdyby ktoś mógł sprawdzić, jak jest u niego, byłbym bardzo wdzięczny ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    schreder
    System fajny, ale mam pytanie, cz tylko ja nie mogę odtwarzać filmów internetowym play'erem?

Jestem zapalonym fanem anime i bardzo często lubię pooglądać sobie jeden bądź dwa odcinki w ciepłym łóżeczku :D Niestety, kiedy próbuję odpalić play'er anime o nazwie Fairy Tail (osoby znające anime rozumieją powagę sytuacji :P ), wchodzę sobie tutaj:

Anime i manga Fairy Tail - wszystkie odcinki online.

i wybieram player vk (bo tylko on powinien działać i działa na innych ROM'ach) to kiedy pojawia się okienko z playerem i klikam, aby powiększyć na cały ekran, po chwili wywala mi błąd, że przeglądarka internetowa (zwykła jak i np. dolphin browser) nie odpowiada :| Czy ktoś mógłby sprawdzić czy u niego jest to samo? Problem ten dotyczy wszystkich Jelly Bean, w przypadku ICS nie ma takiego błędu (choć, jeżeli oglądamy dwa odcinki pod rząd to w trakcie drugiego restartuje się telefon, wystarczy obejrzeć jeden i dać odpocząć naszemu p500).

Jelly Bean jest według mnie za***... super! Ale problem z internetowym play'erem powoduje, że jednocześnie go nienawidzę. Szukałem po internecie i nie znalazłem odpowiedzi. Gdyby ktoś mógł sprawdzić, jak jest u niego, byłbym bardzo wdzięczny ;)

Dobry flashplayer masz zainstalowany? Jak nie działa na wbijam to wejdź na fairytailnakama.pl albo fairy-tail.pl (czy jakoś tak) i tam sprawdź. Może ten player vk ma problemy jakieś.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Niestety, na innych stronach player'y są czytane przez telefon jako flash i nie chce odtwarzać. Mi chodzi o player, który nie wymaga flasha, a na tych stronach każdy player potrzebuje jej, żeby otworzyć film.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    schreder

@UP

Ja oglądam po angielsku na iPhone (który nie ma flasha) więc mi śmiga (zresztą pisze iPhone supported na odtwarzaczu) więc nie wiem. Szukaj na różnych hostingach czy coś.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jak na razie używa mi się go lepiej niż Icy Snap, szkoda tylko że nie działa jeszcze Link2SD.

Filmy działają w miarę dobrze (MX Player, tryb HW), brak przycięć :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Jak na razie używa mi się go lepiej niż Icy Snap, szkoda tylko że nie działa jeszcze Link2SD.

Filmy działają w miarę dobrze (MX Player, tryb HW), brak przycięć :)

zeby link2sd dzialal wystarczy przekonwertowac jakas aplikacje systemowa na uzytkownika albo ja skasowac. ja odinstalowalem apke od muzyki i smiga. w titaniumbackup masz takie mozliwosci.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

a czy ktoś może podać wyniki na quadrancie ?? czy jest wydajniejszy od cyjanogenmoda 7 ?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Mam zamiar zmienić oprogramowanie w P500 żony, jednak nie wiem jak to ugryźć.

W moim sgs2 bez kłopotu przez włączenie tel. wraz z odpowiednią kombinację uruchamia się tryb zmiany romu i instaluje się go z karty sd.

Czy tutaj jest podobnie?

Ktoś mógłby pokierować mnie lub napisać jak to zrobić?

I jeszcze jedno pytanie, czy ten rom z pierwszego posta jest najświeższy?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jaki recovery zainstalować do tego Romu CM10

Może ktoś podrzucić linka?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi