Skocz do zawartości
Mr Patrick

Samoczynne usuwanie kontaktów.

Rekomendowane odpowiedzi

Po aktualizacji Prady 3.0 by LG do Androida 4.0.4 mam niemały problem. Otóż co jakiś czas (czasem co chwile, a czasem co kilka godzin) wywala mi wszystkie kontakty. Natomiast zdjęcia, muzyka, filmy, to wszytko jest, same kontakty usuwa. co można w takiej sytuacji zrobić? Po aktualizacji przywracałem ustawienia fabryczne.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    awygo

Po zalogowaniu na nowe konto Googla P880 automatycznie zsynchronizował mi kontakty i usunął wszystkie z telefonu. Może popełniłeś taki sam błąd?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Tylko że mi usunęło chyba 6 razy. ;p

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Może masz włączoną synchronizację kontaktów z konta google albo exchange. Mój kolega kiedyś miał taki problem na Neo V i jak wyłączył synchronizację było ok.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Bingo! Masz rację, okazało się, że konto Google synchronizuje mi kontakty i dlatego je usuwa, teraz jak to wyłączyć? Szukałem w kontaktach i w ustawieniach, ale nie ma jak.

Tutaj screen na którym jest informacja, że synchronizuje kontakty.

6a3bfe4d58e16337.jpg

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    awygo

Przecież mówiłem. A bingo to by było gdybyś wiedział dlaczego usuwa kontakty z telefonu zamiast uaktualnić na koncie.

Jak wyłączyć? Kliknij w to konto i pojawią się opcje synchronizacji różnych elementów.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Piron

Ustawienia/Aplikacje/Wszystkie/ Synchronizacja Kontaktów Google i tu wybierasz opcję wyłącz. Zaletą tej metody jest możliwość wyłączenia tylko wybranego programu.

PS.

Opcja "Wyłącz" pozwala także na wyłączenie innych programów z których nie korzystamy, a których nie można odinstalować ponieważ są częścią systemu. Warto z niej skorzystać by zaoszczędzić nieco pamięci systemowej.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Po problemie już nie usuwa. Temat do zamknięcia i piwa dla wszystkich.

---------- Post added 20-07-12 at 12:40 ---------- Previous post was 19-07-12 at 21:59 ----------

Wykrakałem, kolejny raz synchronizowało, mimo że synchronizowanie kontaktów jest wyłączone. Czyli temat jeszcze nie do zamknięcia. Macie jeszcze jakieś pomysły?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Może przenieś swoje kontakty na konto Google. A tak po za tym to mam włączoną synchronizację i mi nic nie usuwa, może nie w tym problem/

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    awygo
    Wykrakałem, kolejny raz synchronizowało

Próbowałeś tego:

Kliknij w to konto i pojawią się opcje synchronizacji różnych elementów

U mnie pomogło.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Gość
    Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

• Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

x