Skocz do zawartości
jachu76

NexTSense Official Sense-FroYo 2.2 ·(720p|2.09|AP2SD+|Multilangu)

Rekomendowane odpowiedzi

HaesoR

wchodzę w ustawienia-> "Language & keybord"->Select Language i mam tylko Angielski, Francuski i Hiszpański. Coś nie tak wchodzę? mam telefon od wczoraj i nie wiem teraz.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    wchodzę w ustawienia-> "Language & keybord"->Select Language i mam tylko Angielski, Francuski i Hiszpański. Coś nie tak wchodzę? mam telefon od wczoraj i nie wiem teraz.

Rozumiem że zrootowałes swojego desire? Spróbuj zrobić full wipe (czyli format całego softu z pozycji recovery) i wgrać rom na nowo.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    HaesoR

tak,tak telefon zrotowany :) ok spróbuję :) dzięki za pomoc.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    HaesoR

udało się z tym full wipe. Polski język śmiga, aż zdrowo :) Dzięki wielkie za pomoc :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

prosze o pomoc wrzuciłem sobie ten Rom i mam problem, wszystko działa jak trzeba tylko mi karty sim nie widzi. Tel jest zrootowany wgarłem radio takie jak trzeba...co jest nie tak...telefon jest z play, mam karte w nim z ery...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dla mnie wersja 5.2 jest lepsza jeśli chodzi o baterie, bateria trzyma mi 2 dni przy normalnym użytkowaniu (tel;internet;gry)żaden inny rom nie trzyma tak jak ten ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    majczu
    żaden inny rom nie trzyma tak jak ten

I tu się mylisz ;) OpenDesire 3.4.0 nawet z podkręconym procesorem do 1300Mhz trzyma dwa dni.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    prosze o pomoc wrzuciłem sobie ten Rom i mam problem, wszystko działa jak trzeba tylko mi karty sim nie widzi. Tel jest zrootowany wgarłem radio takie jak trzeba...co jest nie tak...telefon jest z play, mam karte w nim z ery...

Potwierdzam Ten sam problem nawet w wersji 6.0

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

witam,

jak to jest z możliwością OC na tym ROM'ie? w opisie ROM'u na XDA autor napisał, że jest taka możliwość.

Ściągnąłem Set CPU z Marketu, plik txt udostępniany na forum przez użytkownika Majczu. Ustawiłem maksymalne taktowanie na 1267 MHz, scaling: on demand i ciągle mam stockowe taktowanie 998MHz. Domyślam się, że może jądro tego ROM'u nie obsługuje akurat takiej częstotliwości, albo coś źle robię. Jakaś pomoc?

wersja ROMu to 7.0

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi