Skocz do zawartości
jachu76

NexTSense Official Sense-FroYo 2.2 ·(720p|2.09|AP2SD+|Multilangu)

Rekomendowane odpowiedzi

Qrekk

Nie do końca... nie chce odinstalować poprzedniej wersji zarówno przy zastosowaniu twojej metody jak i przy próbie usunięcia titanium backup. Może winą jest to, że zainstalowana jest wersja 4.4.0-brut16??

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Proszę powiedzieć czy w tym romie coś nie działa, to chyba będzie już mój 4 rom, i zawsze coś nie działa jak nie aparat to wi-fi, jak nie GSM to nie można np. korzystać z marketu itd...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Proszę powiedzieć czy w tym romie coś nie działa, to chyba będzie już mój 4 rom, i zawsze coś nie działa jak nie aparat to wi-fi, jak nie GSM to nie można np. korzystać z marketu itd...

używam tego romu od jakiegoś miesiąca, wszystko pięknie działa, jeśli u ciebie nie będzie działać to może być kwestia nie romu a hardware

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Hej,

Jestem nowy z Androidem jak i samym Desire. Moje pierwsze flashowanie od razu tym ROMem. Jak na razie rewelacja. Po prostu jestem bardzo zadowolony. Zdecydowanie w najbliższym czasie nie będę zmieniał telefonu.

Dam jeszcze znać jak xv baterią. Jak na razie odlaczony z ładowania około północy. Do tej pory zostało jakieś 50% przy 3G.

Sent from my HTC Desire using Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Qrekk

Cześć,

Jeszcze raz ponowie pytanie. mam zainstalowany ten rom, w którym od razu zaszyte były mapy google w wersji 4.4. pytanie jak zrobić update do najnowszej wersji?

- automatyczny update nie przechodzi

- ręczny update nie przechodzi

- nie da się też odinstalować tej aplikacji.

Bardzo proszę o pomoc!

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

czy przypadkiem od wersji 7.7 mapy sa w wersji 4.5?

na xda w change logu tak jest napisane, sam jeszcze jade na wersji 7.6 takze nie moge potwierdzic na 100%

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    jano20

Na xda jest już najnowsza wersja romu 7.8.1 rewelacyjny.Mapy w tym romie można odinstalować bez problemu sam to zrobiłem bo nie używam.Polecam.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    timonq

A czy spotkał się ktoś z dziwnym zachowaniem na tym romie? Jak nie miałem jeszcze ext na karcie to nie dało się nic instalować, przy instalacji system się wieszał i uruchamiał ponownie. Jak zrobiłem sobie ext to przez jakiś czas rom działa ale nagle zaczyna się wieszać i dochodzi do tego że non stop się ładuje i resetuje...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi