Skocz do zawartości
miziel

[CM10][CUSTOM KERNEL] Jelly Bean (4.1.2) by Quarx2k | Defy i Defy+ (26.06.13)

Rekomendowane odpowiedzi

Co do gier to dead trigger dziala plynnie (na poczatku rundy tylko zcina, ale po kilku sekundach jest ok). Na kernelu gb

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nowa wersja od Quarxa - 21.07 ;)DEFY DEFY+

Edytowane przez onlylol

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    mczz

Witam,

Z powodu problemów z CM7 Kang, zainstalowałem dziś CM9 (chodził kiepsko) i CM10 (przy tym zostanę)

Potwierdzam: Nie działa dioda powiadomień, podświetlenie klawiszy, nie ma 1% baterii... zaraz szybki update do dzisiejszej wersji

generalnie wszystko fajnie śmiga

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Byście chociaż napisali co zmienia się w nowej wersji, a nie dajecie linka i macie gdzieś... W dzisiejszej wersji weszła już jednoprocentowa bateria. Dioda powiadomień, podświetlenie i regulacja głośności multimediów, tak jak pisał kolega wyżej, nadal nie działają. Jeśli chodzi o wydajność- niewiele zmieniło się od wersji ze wczoraj.

I jeszcze drobna uwaga do autora wątku: w tytule jest błąd- pisze się Jelly Bean. A, no i nagłówek w pierwszym poście też jest zły :P

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    mczz

Póki co (wersja z dziś):

Nie działa(ją):

dioda powiadomień,

podświetlenie klawiszy,

tethering (u mnie przy kilku próbach zawiesza się przy włączniu wifi z menu punktu dostępowego) - mam nadzieję, że ktoś to zdementuje :)

wifi długo pobiera adres ip - sprawdzono na kilku sieciach (w CM7 było szybciej - albo się czepiam)

o ile aparat działa to kamera przycina co kilka sekund (ale nagrywa)

co do gier to angry birds space działa płynniej niż na cm7 :)))

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    miziel

@NightHauler Dzięki za info :)

Nie mam tego ROMu zainstalowanego więc nie mogę sam pisać co działa a co nie. Ostatnio jak byłem na forum to wersja z 21 już była ale na xda jeszcze Qaurx nie napisał co się zmieniło ;)

@mczz dodane do pierwszego posta, dzięki :)

---------- Post dołączono o 22:13 ---------- Poprzedni post napisano o 22:10 ----------

PS. Powiedzcie warto go wgrywać zamiast CM9? Czy póki co za świeży jeszcze jako pełnoprawny codzienny ROM?

I działają już jakieś ustawienia dodatkowe cyanowe czy jeszcze narazi jest łyso? ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    mczz

mała poprawka, zrobiłem "obszerne" testy i dioda powiadomień działa - bynajmniej w przypadku sms. Nie mam ze sobą drugiego tel, ale powinna chyba działać też przy nieodebranych połączeniach.

co do porównania do CM9 to ciężko mi się wypowiedzieć. Bawiłem się CM9 z 20min i z powodu braku płynności działania spróbowałem 10 ;] jak tethering zadziała poprawnie to będzie rewelacja. ;]

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@miziel, Tę uwagę kierowałem bardziej ku użytkownikowi onlylol :P . Ustawienia cyjanowe działają tylko w zakresie paska powiadomień i wydajności.

Dioda powiadomień działa tylko w niektórych przypadkach, np. we wczorajszej wersji nieodebrane połączenia nie działały (nie wiem jak sprawy mają się dziś), podczas ładowania dioda również się nie świeci.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    rokr

A to podświetlenie klawiszy wogłóle nie działa czy jak?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Cinekk

Przy ładowaniu dioda się nie świeci, przy sms świeci, klawisze w ogóle nie świecą się, jednak gdy wejdziemy w ustawienia jasności, podświetlanie działa. Rom używam 2 dzień raczej mało intensywnie. Transportoid i titanium backup łapią zwiechę, gier nie testowałem. Po za tym innych bugów nie zauważyłem. W porównaniu do CM9, wydajność podobna, może troszkę lepsza. Porównując płynność do CM7 - określiłbym, że nie ma co porównywać. W CM 7 wolny RAM jest zazwyczaj w granicach 120 - 150mb a CM9/10 60 - 90 mb, często trzeba czyścić co w zasadzie było zbędne w CM7. Gdyby nie to, byłbym bardzo zadowolony z JB. Czy jest na to jakiś sposób?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi