Skocz do zawartości
miziel

[CM10][CUSTOM KERNEL] Jelly Bean (4.1.2) by Quarx2k | Defy i Defy+ (26.06.13)

Rekomendowane odpowiedzi

Przytrzymać i przenieść do kosza?;>

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    rokr
    Changelog wersji dzsiejszej:)

23.07: Fix audio lock-ups (thanks to nadlabak), a2dp(should work, i can't test it), fix volume change, OS FMRadio and fm volume change in background by maniac103, leds

A podświetlenie klawiszy w automatycznej jasności działa już normalnie?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jeszcze nie

Wysyłane z mojego MB525 za pomocą Tapatalk 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    miziel
    Przytrzymać i przenieść do kosza?;>

A jak nie to zmienić launcher ;)

---------- Post dołączono o 23:02 ---------- Poprzedni post napisano o 22:43 ----------

BTW jestem ciekaw, czy do mojego wyjazdu (28.07) uda się im zrobić wersję na tyle dobrą, zębym nie bał się jej wrzucić na 2 tygodnie ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Mam Defy+ i po zainstalowaniu CM10 stan bateri mam cały czas na poziomie 1% ???????????????

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jeżeli po aktualizacji/instalacji stan baterii jest ciągle na poziomie 1% należy ponownie wgrać Battery Fixa

Przynajmniej w mojej Defy z Pomarańczową soczewką i romem pod Defy+ to zadziałało :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Tylko ze ja mam Defy+ a nie Defy i zgodnie z instrukcja nie musze instalowac fixa.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    miziel

Zachęcony Waszymi opiniami myślę sobie, dobra raz kozie śmierć wgram ;)

Zrobiłem pełny wipe więc wszystko na czysto i co? System ogólnie ok, kilka bardzo fajnych rozwiazań, ogólnie działa szybciej niż cm9 ale aplikacje zamulają (firefox prawie nie do uzytku, chrome nieco lepiej; facebook właczył się za 3 razem, ogólnie dodatkowe aplikacje strasznie wolno działają), Przycinki systemu również się zdarzają. Telefon się grzeje w sumie bez wiekszego powodu,.

Podsumowując sam system (np otwieranie ustawień) działa szybko, bardzo fajna nowa belka i ładny lockscreen. Aplikacje zewnętrzne póki co porażka moim zdaniem.

Nie mniej zapowiada się ciekawie i do 27 go pomęczę na wyjazd jednak wgram CM9 z powrotem :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    mczz

Mały update:

Tetheting przez BT działa, przez Wifi już nie (zawiesza się na włączaniu Wifi)

Dioda powiadamiająca działa w przypadku Sms (w przypadku nieodebranych połączeń nie)

Jakby ktoś mógł to sprawdzić i potwierdzić, że to nie odosobniony przypadek to byłoby fajnie ;]

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

U mnie na defy red po instalacji nie ma aparatu, galerii ani eksplorera plikow zarowno w wersji dla defy i defy+ Probowalem tez rozne gapsy. W wersji z 22.07 wszystko bylo. Niektore osoby na xda mialy z kolei duble tych apek. Trzeba jeszcze poczekac bo oprocz tego mialem powazne spowolnienia podczas przewijania desktopu.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi