Skocz do zawartości
Blest

Kalibracja Baterii - Sposób na dłuższe trzymanie baterii.

Rekomendowane odpowiedzi

Blest

Dobrze wy macie swoje racje ja mam swoje, i tak to już zostawmy.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Niestety nie można tego tak zostawić, gdyż twoje racje są błędne. Temat powinien imo wylądować w koszu, gdyż wprowadza ludzi po prostu w błąd!

Tutaj macie linkacza do artykułu: Dianne Hackborn: Kalibracja baterii to mit

Innymi słowy - chcecie "kalibracji"? Naładujcie telefon do pełna. Nie potrzebujecie ani roota, ani żadnego programu...

@blest

Proponuję przyznać się do błędu, zamiast trzymania się swojej wersji...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Blest

To wytłumacz czemu na SS w pierwszym poście ten sposób coś jednak dał? Ten sposób działa, że osoba odpowiadająca za tworzenie powiedziała to i tamto to wszyscy musza wierzyć, więc w to też można. Tak samo uważanie, że P500 nie uciągnie ICS ... proszę Cię już skończ, bo to do niczego nie prowadzi. Jak nie chcesz z tego korzystać nie zaglądaj tu i nie mieszaj. Sam wykonałem podane czynności w 1 poście i jestem zadowolony, a ja nikogo nie proszę żeby zrobił to jest tylko rada. Nie chcesz nie rób.

Edytowane przez Blest

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    To wytłumacz czemu na SS w pierwszym poście ten sposób coś jednak dał? Ten sposób działa, że osoba odpowiadająca za tworzenie powiedziała to i tamto to wszyscy musza wierzyć, więc w to też można. Tak samo uważanie, że P500 nie uciągnie ICS ... proszę Cię już skończ, bo to do niczego nie prowadzi. Jak nie chcesz z tego korzystać nie zaglądaj tu i nie mieszaj. Sam wykonałem podane czynności w 1 poście i jestem zadowolony, a ja nikogo nie proszę żeby zrobił to jest tylko rada. Nie chcesz nie rób.

Japier. przecież te SSy są z dwóch różnych romów (a może i telefonów)!

Co do wiary w kalibrację - naprawdę, pierwszy lepszy pseudodeveloper wydaje się o wiele bardziej wiarygodny od osoby, która KIERUJE ZESPOŁEM PROGRAMISTÓW ODPOWIEDZIALNYM ZA TWORZENIE ANDROIDA [Write code and manage people who write code.] (właśnie za to odpowiada osoba która wypowiedziała się sceptycznie nt. kalibracji)!? Pozdro.

Jeszcze ten, za przeproszeniem, z d*py wzięty argument o ICS'ie. Nikt nigdy tak nie twierdził. Zaczynasz brzmieć jak dziecko, które nie pojmuje, że może jednak nie ma racji (nikogo oczywiście nie mam zamiaru obrażać).

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Bula

Popieram, spróbowałem i nic się nie poprawiło.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Popieram, spróbowałem i nic się nie poprawiło.

"ten sposób" u mnie tez nie działa. niestety ale na p500 bateria trzymała slabo i bedzie nadal z nia lipa a 2 dni to max jaki mozna z niej wycisnac (co mi sie udało tylko raz osiagnac taki efekt). oszczedzajac poprzez wyłączenie neta, zmniejszyc jasnosc ekranu, procek na 600mhz (tak jak ja mam) do tego w taskerze mozna zrobic odpowiednie profile jakich ja uzywam. to wszystko.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Powiedzmy sobie szczerze - każdy z nas próbował. Ten plik kasuje się po naładowaniu baterii, czyli de facto każdy "wykonuje kalibrację" co najmniej raz na kilka dni. Nie potrzeba do tego żadnych programów.

@Blest

Piszesz, że to działa. Pacjenci leczeni tzw. efektem placebo też myślą, że dostają prawdziwe leki a;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    tuki15

Mnie na ICS pomogło pomogło co innego - naładowanie telefonu do 100%, odłączenie, wyłączenie telefonu, wyjęcie baterii, wsadzenie z powrotem i załączenie. Po przesiadce na ICS denerwował mnie słaby czas na baterii, ale po wypróbowaniu różnych rzeczy znalazłem gdzieś tu na forum właśnie ten sposób (nie pamiętam gdzie) i po wsadzeniu baterii i włączeniu telefonu o dziwo było tylko 87% :szok: . Doładowałem telefon do 100% i teraz trzyma mi średnio około 2 dni w porywach do 2,5 (chociaż w pół dnia też idzie go zajechać:PP).

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Blest

Proszę bardzo mój SS:

post-92452-14255708473941_thumb.png

Trochę WiFi oraz z 15 minut gry i około 150 sms, jak widać do jutra powinien spokojnie wytrzymać, co u mnie było rzadkością. Po wykonaniu tego sposobu który jest tutaj opisany bateria trzyma dłużej.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

:facepalm1:

Tłumaczę od samego początku - jeżeli ktoś chce wierzyć w te bzdury, to będzie to dla niego działało (patrz opinie w markecie).

Może inaczej. Wgram TEN "PROGRAM", dam screena z jakością sygnału i napiszę, że jest poprawa. Uwierzycie mi ludzie?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi