Skocz do zawartości
seba112

Android 4.1.2 Jelly Bean już dostępny [OTA]

Rekomendowane odpowiedzi

Panowie, nie wiem jak wy, ale ja dostałem OTA 4.1.2 (JZO54K). Niestety animacja CRT dalej kuleje.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Aktualizację dostałem jakieś 2 godziny temu, podczas aktualizacji miałem jakieś 40-45%, obecnie mam 30%, ale uwzględniając, że bawiłem się telefonem przez te dwie godziny to nie jest najgorzej. Póki co zauważalna różnica to numerek w informacji o telefonie oraz usunięcie widżetu sprawdzającego tytuł piosenki, chociaż nie wiem, czy to nie przez aktualizacje aplikacji Muzyka Play.

Poza tym bez większych zmian - system dalej działa jak działał, animacja wyłączania ekranu dalej działa jak chce.

EDIT: Google Ears, bo tak nazywa się usługa chowająca się za widżetem "jaka to piosenka", została zamrożona poza krajami, w których działą Google Play Music. Podobnież stało się z Play Magazines, których ikona zniknęła z mojego telefonu.

Edytowane przez Gardner

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    miker1

Potwierdzam - aktualizacja OTA u mnie również się pojawiła.

Jak na razie brak widocznych większych zmian. Widgety po restarcie działają.

Edit

Nie wiem czy to tylko złudzenie ale wydaje mi się, że system działa trochę sprawniej :-)

Tapatalk [email protected] S

Edytowane przez miker1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Właściwie ja również zauważyłem, że system działa jakby sprawniej. Jednakże 4.1.2 to głównie poprawy pod maską, z resztą nie spodziewałem się nowych funkcji po 15MB update. Ale i tak uważam, że mogliby naprawić tę animację wyłączania ekranu w I9023 :suchy:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi