Skocz do zawartości
faloxx

Etui na Wildfire?

Rekomendowane odpowiedzi

faloxx

Witam

Chciałem się spytać, czy ktoś z szanownych forumowiczów używa kauczukowego etui na WF? Moja żona ma coś podobnego na swojej Nokii i tam się to sprawdza.

Tu link do przykładowej aukcji, ostatnio pojawiło się kilka takich:

http://allegro.pl/show_item.php?item=1175851957

Sęk w tym, że nie wiem jak to się sprawdza w telefonie z dotykowym wyświetlaczem, jak to leży i czy nie utrudnia korzystania z ekranu. Niestety w mojej miejscowości jeszcze nigdzie czegoś takiego nie mają. Bo jakby mieli to bym sam poszedł , przymierzył i sprawdził.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

nie wiem czy się sprawdza, ale tak szczerze to ja bym tego nie założył według mnie to wstyd z czymś takim na ulicy się pokazać:P no chyba że ktoś gustuje w takich rzeczach to nie widzę przeszkód;) Tak poza tym to, to etui to zakrywa wszystko co ładne w telefonie;) może się nie zniszczy ale co za przyjemność nosić ładny telefon w szajskim etui i nie cieszyć się jego wyglądem. Juz bym wolał jakiś pokrowiec na niego :D

---------- Post dołączono o 15:35 ---------- Poprzedni post napisano o 15:29 ----------

lepiej pomyśl nad czymś takim

http://allegro.pl/item1172816355_etui_futeral_pokrowiec_na_telefon_nokia.html#gallery

nie wiem czy jest to akurat pasujący rozmiar na WF ale coś tam znajdziesz pewnie;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    faloxx

Ja tam się obciachu nie boję ;-)

Jeśli tylko takie etui jest wygodne to napewno nabędę :-)

A to co dałeś linka, to już mam taki futerał. Bardzo dobrze się sprawuje, ale jednak jest dość niewygodny, np w samochodzie, albo gdy mam tylko jedną rękę do dyspozyji. Na pewno lepiej chroni, ale dużo się traci na wygodzie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

a czy to cudo ma otwarty front :)?? bo nie zaglebialem sie w szczegoly ale.. wyglada ciekawie.. i jak ma dzialac jako zabezpieczenie to wg mnie chyba pozyteczne.. moze nawet ciekawsze niz jakis futeralek ktory chowa caly tel...

biorac pod uwage ze mam folie na ekranie.. to taka guma na tyl chyba by sie sprawdzila..:D

a robia kolorowe???

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Piron

Ja ostatnio znalazłem taką ofertę, w której bardzo interesująca jest możliwość dodania swojego logo:

http://allegro.pl/item1192323072_etui_skora_futeral_htc_wildfire_smart_laserem.html

Dodaje swojego posta tutaj, bo chyba nie warto otwierać nowego tematu.

Edytowane przez Piron

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Apeluję do was o rozwagę przy kupnie pokrowca do naszego WF.Ja szukałem coś na maxa miekkiego i nie obcierającego tel.Znalazłem w końcu taki fajny z którego tel. wysuwa się przy pomocy paska wewnątrz, zamszowy ładnie obszyte kanty (zależało mi aby nie był jak najdelikatniejszy dla mojego tel.)itp. Idealny pomyślałem, w efekcie po dwóch użytkowania na tylnej obudowie pozostały ciemne wytarcia.Wniosek nasuwa się taki że obudowa jest bardzo lipna.Zrobiłem sobie pokrowiec ze zwykłej szmatki od wycierania laptopa(która otrzymałem w zestawie z laptopem).Dobrze się sprawdza moje rozwiązanie tylko trochę obciachowo to wygląda.Zastanawiam się czy nie uderzyć do znajomej z Playa sprawdzić możliwość zareklamowania choć panelu tylniego...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    wiluxx

Potwierdzam też fakt że tylna obudowa od wsuwek może się wytrzeć. Też szukałem i przymierzałem kilka, wsuwając wysuwając, patrze na tylną obudowę a tam jakiej ciemne plamy w miejscu gdzie pracował pasek wysuwający tel. Wydaje mi się że wytarcie powstaje dlatego ze obudowa jest tak jakby pokryta warstwą gumy co zwiększa tarcie obudowa-pokrowiec i mamy oto takie efekty.

Więc zrezygnowałem i NIE POLECAM wsuwek skórzanych.

A co do tego kauczukowego, to z czekam na recenzje, bo niestety nie mam jak dotknąć i ocenić bo nigdzie nie znalazłem.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

W takim razie do tego pokrowca trzeba by wlozyc jakis aksamitny/glatki material, moze to byc cos pomoglo bo by sie po niej slizgal.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    MroziQ

Z tego co piszecie, to w przypadku tego modelu pokrowce "wsuwane" zamiast chronić to niszczą obudowę telefonu. Zainwestujcie może lepiej w etui takie, jak w tytule tego tematu ;) Ja osobiście telefon noszę bez żdnych pokrowców w kieszeni (używam tylko spodni z jeansu) i żadnej rysy wypatrzyć nie mogę, no ale jeżeli ktoś woli i tak dmuchać na zimne to "wsuwany" kompletnie się nie nadaje. Ew. polecam coś takiego jak etui na zamek. Wkłada się telefon do środka i zasuwa zamek. Nie szukałem czegoś takiego na Allegro ale pewnie się znajdą, na każdy model są takie akcesoria :P

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    LT 7

Potwierdzam opinie kolegów.Pokrowiec typu wsuwka w ogóle się nie nadaje do tego telefonu.ja po około dwóch tygodniach użytkowania mam już ślady na tylnej klapce.Niestety nie wiedziałem wcześniej że coś takiego może się stać.Teraz muszę znaleźć pokrowiec innego typu.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi