Skocz do zawartości
faloxx

Etui na Wildfire?

Rekomendowane odpowiedzi

Santi100

A ja neguje opinie o wsuwce :P

Posiadam taka --> Skora Etui wsuwka HTC Wildfire +2xfolia dotykowa (1175785345) - Aukcje internetowe Allegro od dwoch tygodni i nic z obudowa sie nie dzieje, a wyciagam z niej telefon dosc czesto. Od kilku dni nie uzywam w niej zapiecia (urwalem je), tak jest wygodniej :)

Byc moze wszystko zalezy od rodzaju wsuwki. Ogolnie polecam.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

A ja używam takiego ze skórki i wyciągany poprzez paseczek, ale mam białą obudowę i jest ona lakierowana gładka więc u mnie ten problem nie występuje.

Zatem ja jestem zadowolony.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

a ja znalazłem coś takiego, jednak z kosztami wysyłki cena mega, zastanawiam się czy jest możliwość kupienia oryginalnych rzeczy htc w polsce po jakiś bardziej przystępnych kosztach?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

ja przymierzałem coś takiego w komisie i w moim odczuciu telefon traci kompletnie swoje walory, tzn. swoją smukłość cienkość itp, w etui telefon jest 2x grubszy, ja bym czegoś takiego nie nosił w kieszeni, ale wszystko zależy od gustu i od "kieszeni"

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    MroziQ

No faktycznie świetnie wygląda. Ciekawe jak z trwałością. No i na żywo na pewno wygląda to inaczej niż na tych podrasowanych obrazkach :)

Sent from my HTC Wildfire using Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Santi100

Ja tam uwazam, ze kazde tego typu etui szpeci tylko telefon. Co do funkcjonalnosci to na pewno ma wplyw na stan wizualny naszego telefonu (in plus oczywiscie). Chociaz moj WF ma juz ponad miesiac i nie uzywam zadnej folii, etui to nie mam zadnej ryski na wyswietlaczu czy tez obudowie. Uzywam tylko wsuwki (w poprzednim poscie dalem do niej link), ktora coraz czesciej zostaje w domu, a telefon laduje w kieszeni bez zadnych 'zabezpieczen'. Moim zdaniem tego typu etui (kauczukowe) sa zbedne gdy dbamy w nalezyty sposob o nasz sprzet. A jak sie pojawi jakas rysa, trudno to tylko telefon. :P

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Gdyby to gumowe cos :D idealnie przylegalo na wszystkich krawedziach to ok, jest fajne, jednak kazdy wie jak z tego typu rzeczami jest. Dobrze by bylo cos takiego najpierw przymierzyc.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi