Skocz do zawartości
faloxx

Etui na Wildfire?

Rekomendowane odpowiedzi

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Wstaw zdjecia telefonu jak w tym wyglada z przodu i z tyluu.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

ja kupiłem skórzaną wsuwkę w mediamarkt firmy WG i niestety po 1,5 tygodnia wyjmowania i wkładania telefonu otartło mi tylnią, plastikową część obudowy. jutro bądź po jutrze dotrze do mnie taki zestaw:

HTC Wildfire G8_NIEZNISZCZALNY Futerał + Folia (1256035807) - Aukcje internetowe Allegro

jak założe to dam znać co i jak

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja takze nie polecam pokrowców typu "wsówka". po paru dniach uzytkowanie na gumowej częsci obudowy pojawiły mi sie plamy. Probowalem to wyczyscic mydłem, zmywaczem do paznokci i spirytusem. Nic nie pomogło. Może ktoś ma jakieś pomysły?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja dosc dlugo uzywalam wsowki i nic mi sie nie stało teraz uzywam takie etui z klapka i jestem mega zadowolona

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

no więc dostałem ten case G8, o którym mówiłem wcześniej i od momentu założenia na telefonu poprostu się nim zachwyciłem i już nie zdejmę poprostu rewelacja, bardzo elastyczny, elegancki odcień wszystko świetnie docięte i pasuje jak ulał. zdjęcia zrobie jutro. dostałem także folię zabezpieczającą ekran, no ale mam ta standardową przyklejaną przez htc więc narazie nie ma potrzeby zmieniać:)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    dostałem także folię zabezpieczającą ekran, no ale mam ta standardową przyklejaną przez htc więc narazie nie ma potrzeby zmieniać
    o jakiej folii mówisz ?? u mnie na telefonie była jedynie folia okalająca cały telefon, na wyświetlaczu nic nie było :]

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

mi przez 2 tyg też się wydawało, że nic nie było, ale jednak zauważyłem krawędź i widać, że jest folia :) seryjna, miałem także folię. wiem że np samsung 5700 tez ma taka folie seryjjnie. a wydaje się, że nic nie ma. poniżej foty pokrowca:

zdjcia0008o.th.jpg

zdjcia0007b.th.jpg

zdjcia0006r.th.jpg

zdjcia0005.th.jpg

---------- Post dołączono o 18:36 ---------- Poprzedni post napisano o 18:34 ----------

pomyłka rozmiarowa :)

zdjcia0007b.jpg

zdjcia0008o.jpg

zdjcia0006r.jpg

zdjcia0005.jpg

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi