Skocz do zawartości
miziel

[CM10][HWA] Jelly Bean (4.1.1) by Epsylon3 | Defy [wrzesień 2012]

Rekomendowane odpowiedzi

dawrus

Działa na zielonych soczewkach? I czy mogę z MIUI normalnie przeskoczyć aby była możliwość powrotu do tego (lub cm7) romu?

PS.: Od dawna nie jestem w temacie defy wiec przepraszam jak gdzieś pisze i proszę o wyrozumiałość.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Działa. Możesz.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Wróciłem jednak do 7.2 Stable. CM 9-tka i 10-tka są jak dla mnie stanowczo za wolne. Niestety Defka chyba jest troszkę za słabym telefonem na te nowe andoidy...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

wcale nie jest za słabym fonem, tylko nie oczekuj że ktoś zrobi nieoficjalnego ROM`a i będzie od razu śmigał jak rakieta.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

A czy ma ktoś problem z włączeniem latarki w notification drawerze? Ja mam latarkę w menu wyboru widgetów wyszarzoną... mam Defy z zieloną soczewką rom CM10-120726-NIGHTLY-Defy.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Latarka z tamtąd nie działa. ale możesz sobie zrobić za pomocą widgetu na pulpicie :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    wcale nie jest za słabym fonem, tylko nie oczekuj że ktoś zrobi nieoficjalnego ROM`a i będzie od razu śmigał jak rakieta.

No tak... ale różne wersje CM9 pojawiają się już od pół roku a nadal chodzi to wolno...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ale z czym TY to porównujesz bo nie rozumiem, może z telefonami bez zablokowanego botloadera, gdzie wgranie i dostosowanie nowego systemu to pestka w porównaniu z zablokowaną motorolą.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Ale z czym TY to porównujesz bo nie rozumiem, może z telefonami bez zablokowanego botloadera, gdzie wgranie i dostosowanie nowego systemu to pestka w porównaniu z zablokowaną motorolą.

Nic nie porównuję tylko piszę, że JB działa w tej chwili wolno, tak samo jak zresztą ICS.

Nie jestem typem użytkownika, który będzie przez wiele godzin grzebał w telefonie, testował i sprawdzał różne opcje, żeby to szybko działało. Wolę zrezygnować z części ficzerów, a mieć system działający szybko i stabilnie. CM 7.2 tak chodzi zainstalowany "out of the box".

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    ermik

Testował ktoś wersję z 6.08 ?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi