Skocz do zawartości
Michu_mk

Nieaktywny przycisk instaluj

Rekomendowane odpowiedzi

Mam problem z instalowaniem aplikacji z karty pamięci. Z marketu instalują się normalnie i bez problemu można przenieść na kartę pamięci każdą aplikację, ale jak chcę instalować bezpośrednio z karty pamięci to mam nieaktywny przycisk instaluj, mimo, że mam zaznaczone instalowanie z nieznacnych źródeł. Sprawdziłem inną kartę pamięci która na innym telefonie działa i u mnie dalej to samo... Miał ktoś może podobny problem? Da się obejść bez resetowania telefonu?

Próbowałem podłączać pod komputer z różnymi trybami, formatować i defragmentować kartę pamięci, wyłączać/włączać telefon, instalować w trybie samolotowym, ale wszystko bez skutecznie..

Edytowane przez Michu_mk

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Spróbuj inna aplikacje i zrestartuj telefon.

Wysłane z mojego GC TAB A73 za pomocą Tapatalk 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nie mogę zainstalować nawet aplikacji które już wcześniej instalowałem, restarowałem też nic nie pomagało. Antywirusa też wyłączałem bo myślałem, że skubaniec blokuje, ale to nie to.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Pamięć w telefonie jest?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jest ponad połowa, wszystko przenoszę na kartę.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Naprawdę trudno stwierdzić co jest nie tak. Jedynie możesz zaczekać na odpowiedzi innych użytkowników, bo ja już nie mam pomysłu.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Z kompa udało się zainstalować przy pomocy android commandera, ale z poziomu telefonu dalej nie można..

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Wydaje mi się, że aplikacja którą próbujesz zainstalować nie jest po prostu kompatybilna z daną wersją Androida/modelem telefonu. Nie zainstalujesz na androidzie 2.3.3. aplikacji dla android 4.0 tak samo jak na telefonie nie zainstalujesz aplikacji przeznaczonej na tablety. Może podaj o jakie aplikacje Ci chodzi. Ułatwi to nam dalszą pomoc w Twojej sprawie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Chciałem uaktualnić new star soccer 1.12 na 1.15 wtedy zauwazylem, że przycisk install jest nieaktywny, to pomyślałem, że nie można aktualizować tylko trzeba odinstalować i wgrać od nowa i tak też zrobiłem, ale okazuje się, że dalej przycisk nie działa. Nie mogę zainstalować ani wersji którą chciałem, ani spowrotem tej którą miałem już wgraną. Próbowałem wgrać też go launchera bo wiedziałem, że kiedyśbez problemu z tego samego pliku instalowałem, ale również się nie da...

EDIT: Problem nie dotyczy jednej aplikacji tylko każdej jaką probuje z poziomu telefonu instalować.

EDIT 2 : Wydaje mi się, że kiedyś musiało się coś skopać przy odłączaniu telefonu od kompa i sie soft/Android zrypał.. czuje, że czeka mnie twardy reset, ale to dopiero za tydzień jak wrócę do domu. Może przez ten tydzień się znajdzie rozwiązanie.

Edytowane przez Michu_mk

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam

Czy udało się rozwiązać komuś ten problem, gdyż jestem w takiej samej sytuacji.

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi