Skocz do zawartości
Michu_mk

Nieaktywny przycisk instaluj

Rekomendowane odpowiedzi

Luk45z

JA właśnie też mam ten problem pojawił się znikąd dzisiaj tak nagle, nie mogę instalować z poziomu telefonu. >:(

EDIT:

Już wiem co blokowało przycisk instaluj. Używam aplikacji do przyciemniania ekranu Screen Filter, gdy był on wł Instaluj było nie aktywne, po wyłączeniu SF można przeprowadzić instalację z poziomu telefonu. :D

Edytowane przez Luk45z

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Faktycznie, posprawdzałem wszystkie aplikacje i okazuje się , że battery mix blokuje instalację...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

EasyEyez również

Wysłane z mojego GT-I9100

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
redra

Mi blokował screen filter

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
ejlot

Launcher Gest również blokuje

Wysłane z mojego GT-N7100 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
SlimPL

U mnie pomogło obrócenie ekranu/telefonu, może wina go launcher'a ale mniejsza oto, ważne że działa w poziomie ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
krisip

Potwierdzam - miałem ten sam problem i wylaczenie i zabicie aplikacji screen filter rozwiazalo problem. Co za durna appka ze takie cos blokuje?!

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

miałem podobny problem tyle że w Lenovo P8 ( TAB3 8 Plus ). nie szło zainstalować igo gdzie ten sam plik dwa miesiące wcześniej działał. w między czasie aktualizacje musiały coś namieszać. powyższe rozwiązania nie działały u mnie. ale przypadkiem odkryłem że jak ekran wygasił sie to po ponownym włączeniu opcja instalacji była już podświetlona i działała. może się przyda potomnym

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi