Skocz do zawartości
NikeShox

ROM Manager Premium v4.0.0.6 - Blad podczas flaszowania Recovery - POMOCY !!!

Rekomendowane odpowiedzi

siemandero

mam problem z wykonaniem flasza Recovery w w/w aplikacji. uruchamiam apke, robie tap na "zaflaszuj ClockworkModRecovery" i wywala mi komunikat: "Wystapil blad podczas flaszowania Recovery". czy ktos ma pomysl dl tak sie dzieje i jak rozwiazac ten problem ?

ja ze swojej strony podejrzewam, ze moze to miec jakis zwiazek z poprzednim romem, ktory mialem zainstalowany (SalsaSense 4.0). chodzi o to, ze przy tym romie Salsa jak uruchomilem fona ponownie to zwiesil sie na bialym ekranie z napisem "HTC quietly brilliant" i nie bylo zadnej reakcji ze strony telefonu.. zrestartowalem telefon wyciagajac z niego baterie i po probie uruchomienia w trybie recovery spotkalem sie z czerwonym trojkatem z wykrzyknikiem, co oznaczalo pewnie tyle iz recovery zostalo uszkodzone. dwa dni spedzilem na tym by wgrac do telefonu oryginalny soft od ery (android 2.1), ale od tego czasu mam same problemy - oprocz tego, ze nie moge wgrac recovery z nieznanego mi powodu, to na dodatek wywala mi niektore aplikacje przy probie ich uruchomienia jak np Titanium Backup (pisze, ze "proces com.kermaids.TitaniumBackup zostal nieoczekiwanie zamkniety" i ze mam sprobowac ponownie lub przeinstalowac aplikacje.. probuje i to i to ale zadna z podsunietych propozycji rozwiazania nie przynosi rezultatu.. chyba nie musze mowic jak bardzo jest to wkur***jace, bo bardzo latwo to sobie wyobrazic:) jakies solucje ? licze na w miare szybkie odpowiedzi i oczywiscie dzieki za wszystkie wskazowki..

pozdro:)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    hidd

Próbowałeś uruchomić telefon bez karty SD? Spróbuj i napisz czy jest jakaś różnica (z tymi aplikacjami na przykład).

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

o ile problem z Titanium Backup rozwiazal sie sam w cudowny sposob, o tyle blad flaszowania recovery w ROM Managerze wystepuje nadal..

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi