Skocz do zawartości
Gregski

ROM Virtuous Infinity V1.30.0 Alpha1

Rekomendowane odpowiedzi

kris72
    z tym root'em to sprawdź jaka jest w tym ROMie aplikacja do obsługi root'a, superSU czy inna?

a jak to bartolinio sprawdzic,zrobilem w titanium busyboxa i sqlite z romu i titanium poszedl

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    a jak to bartolinio sprawdzic,zrobilem w titanium busyboxa i sqlite z romu i titanium poszedl

jak chcesz coś zrobić co wymaga roota to wyskakuje monit tej aplikacji z pytaniem "czy zezwolić? czy nie?", aplikacja jest też na liście aplikacji (w drawerze)

no ale jak Ci poszło to ok

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

przy romie runny xtream jak był problem z su to po fleszu romu trzeba było od razu fleszowac cwm-supersu-v0.89.zip

a co do tego romu to mi również nie działa aparat, sam rom nie jest płynny tak jak porty z sense 4A, tzn telefon zastanawia się przed wejściem do aplikacji, mimo że zamroziłem przez TB jakieś zbędne rzeczy których nie używam, mam wyłączone animacje

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

chrisch pisał, że te lagi to zapewne przez to, że procek pracuje na standardowych ustawieniach (1GHz), za jakiś czas udostępnią jakieś OC, które powinno nieco pomóc (czyt. zminimalizować lagi)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Kamera u mnie dziala :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    lutek26

Panowie komu działa kamera napiszcie jak wgraliscie rom i czy cos ustawialiscie dodatkowo. U mnie kamera nie działa niestety

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    SnP88

ja wgrałem setcpu i na 1200Mhz ustawiłem i jest git camera działa ;) u mnie zauwazyłem natomiast inny problem z kalibracją dotyku jak by prawa strona ekranu reagowała nie prawidłowo hmm dziwne troche ;) ale jak na alphe to jestem happy ;D 23gb na dropboxie ;D:D:

a co do tego dłuzszego trzymania klawisza power to nie jest tak źle to jest moze 2sec po prostu reaguje nie po wcisnieciu od razu tylko trzeba chwilke przytrzymac ;) nie ma tragedii moim zdaniem

Edytowane przez SnP88

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Potwierdzam, jak sie da na 1200MHz to smiga az milo :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

to może niech któryś z admin'ów przeniesie ostatnie posty dot. Infinity z tego wątku do nowego, najlepiej na początek tego wątku

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    japre

Mi kamerka nie dziala. W ogóle się nie wlaczala. Zaposdalem jakiś patch z xda to się włącza ale ciemny ekran jest i nic nie można zrobić.

Z tym przytrzymywaniem przycisku to jest coś takiego ale nie jest to uciążliwe. Ogólnie rom ok ale trochę ciężko chodzi i nie wiem czy uda im się to poprawic. Może sprzęt już nie daje rady.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi