Skocz do zawartości
Gregski

ROM Virtuous Infinity V1.30.0 Alpha1

Rekomendowane odpowiedzi

A co mnie to interesuje, jak chce być autorem wątku to musi to jako tako opisać, a nie, dał linka i odwal się. Powinien być jakiś standard, screeny, krótki opis, własne spostrzeżenia itp. wtedy by miało to ręce i nogi. Nie chce się chwalić i może mój temat nie jest idealny ale wg mnie pierwsze posty w tematach z romami, recovery itp. powinny wyglądać mniej więcej jak ten z linku poniżej:

http://forum.android.com.pl/f224/4ext-recovery-touch-v1-0-0-4-rc3-117206/#post1017612

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Założyłem temat z jasnego powodu aby nie mieszać ze sobą ROM-ów a wysilać się chyba nie muszę bo osoby zainteresowane chyba dobrze wiedzą co i jak jest grane w tej kwestii. Linki wkleiłem dla orientacji aby ktoś zainteresowany mógł sobie zassać ze spokojem jak ma na to ochotę. Jak się coś nie podoba proszę założyć swoje wątki powysilać się troszkę lepiej. Teraz przynajmniej jest przejrzyście i na temat. Nie podoba się komuś to pozdrawiam i PA a jak ktoś zainteresowany zapraszam ... P.S Może to właśnie moderator powinien zrobić porządki z takimi osobami co zaśmiecają to pożądne forum w pewien sposób obrażając innych.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

No właśnie sęk w tym że nie jest przejrzyście :facepalm:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    faka
    Dogram innego kernela może coś pomoże.

LOL

Masz inny? ;P

Mam zapytanie do użytkowników DHD którzy testują VI:

- czy odbieranie rozmów wam działa?

U mnie na DZ to jakaś masakra....jak ekran jest wyłączony, to nie ma szans na jego wybudzenie. Z kolei gdy nawet jest ekran włączony, to dopiero po ~7 "dzwonku" pojawia mi się na statusbarze zielona słuchawka...., ale i tak rozmowy odebrać się prawie nie da wcale.

Jak już mam telefon "rozbujany" i uda mi się odebrać połączenie, to kernel jeszcze raczej nie wspiera 2WCR bo za chiny ludowe nie rejestruje w ogóle rozmów (choć ikona wskazuje że rejestracja niby trwa) :)

Włączenie SWAPu nie wiele dało.

Ale za to aparat to REWELACJA!!!

W porównaniu z VA - tutaj aparat w chwili wciśnięcia spustu migawki trzaska fotki. Na VA musiałem poczekać ~2-3sekundy (nie mylić z podglądem po wykonaniu zdjęcia, bo nie o tym mówię).

Zauważyłem też, że nie działa wykrywanie uśmiechu... tzn tak mi się wydaje. Bo jak trzaskałem fotkę dziecku które się niestety nie uśmiechało - to nie mogłem zrobić tej fotki :)))

Pomimo tego - jestem PEŁEN uznania dla VT za pracę jaka włożyli w ten ROM.

Generalnie - to JEDYNY taki dostępny dla naszych smartfonów :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

z tym włączaniem to może być wina tego babola z przytrzymywaniem przycisku power w celu włączenia, u jednych włącza się od razu u innych trzeba przytrzymać ok 1s

ja się powstrzymam chyba aż to dopracują

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dograłem kernela, którego mam u siebie na ICS 8.4 bo tam podmieniłem i fixa na kamerkę jednak się fon nie podniósł w ogóle ...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Właśnie się zastanawialem z tym wybudzaniem bo ptzytzymac muszę dość długo. Aparat nie działa więc poczrkam na jakiś update bo rom nie dla mnie na ta chwile. Jescze zauważyłem coś takiego że tel się rozkręca zanim osiągnie pełną sprawność bo z poczatku trochę muli. Przecsrkam na android revolution hd

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    japre

Lepiej sie powstrzymać jeszcze bo kamerka i tak nie działa a tym co działa nie nagrywa dźwięku. Poza tym to zamula strasznie ten rom. Myślę ze Sense 4 lite byłby lepszym rozwiązaniem dla DHD.

Ps. Czy ktoś wie czy w Sense 4 lite jest widget HTC News? Nie wiem czemu wywalili to z Sense 4 bo jak dla mnie to jeden z najlepszych widgetów był

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

na desire z tez go muli, aparat i kamerka dziala tylko zapis nagrania jest bardzo dlugi

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

w tweaks jest opcja na wybudzanie przez przycisk głośności ale fakt rom nie jest najszybszy, powinni to usprawnić a jak nic to nie zrobią z czasem to zostaje dodanie działającego aparatu do sense 4A

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi