Skocz do zawartości
KacpiPL

[ROM][CM10][Kang][Pyramid][4.1.2][09 JAN]

Rekomendowane odpowiedzi

Lotny

mam pytanie, czy jak zrobia juz te wszystkie rzeczy dzialajace to to juz bedzie official?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Wicia
    Ja do pełni szczęścia potrzebuje, słuchawek, gps, wifi, 3g, połączeń i brak crashów.

Przecie to wszystko już działa oprócz słuchawek :P

Jak wszystko będzie działać, to to będzie official :P

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Lotny

Wicia skoro to faktycznie bedzie official to dlaczego niektorym romom tyle to zajmuje i po miesiacach poprawek wciaz jest versja xx zamiast officiala? a tutaj tydzien dwa i prawie wszystko gra? o.O (taki maly off-topic z ciekawosci.)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Wgrałem dzisiaj z ciekawości, bardzo sprawny rom, płynny, przyjemnie sie używa, jednak od czasu do czasu na ekranie wyskakują takie jakby artefakty i ekran robi się nieczytelny, po dodaniu kamery i obsługi słuchawek chyba zagości u mnie na dłużej :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@ Lotny, CM zajmuje się masa devów na całym świecie, poprawki są na bierząco wdrażane i od razu korygowane. Inne romy to po prostu praca jednej, dwóch lub trzech osób. Nie ma co porównywać CM do reszty.

Czekam na pierwszy RC1 i wtedy już chyba pozostane przy nim. Póki co przesiadłem się na Vipera i w sumie też nie ma na co narzekać.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Wicia
    Wicia skoro to faktycznie bedzie official to dlaczego niektorym romom tyle to zajmuje i po miesiacach poprawek wciaz jest versja xx zamiast officiala? a tutaj tydzien dwa i prawie wszystko gra? o.O (taki maly off-topic z ciekawosci.)

Wszystko zależy od umiejętności programistów pracujących nad nim, a także ich ilością ;) Niektóre fony mają słabsze wsparcie, nie są tak popularne, więc praca zajmuje więcej czasu. Jest to też kwestia samego sprzętu montowanego w fonach, bo niektóre fixy dają się zastosować z innych modeli itd itd...

@wątek - dziś update- słuchawki działają, latarka działa, a nawet wyszedł paranoidAndroid na bazie CM10 :D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Hotspot niet, włącza się lecz po chwili się wyłącza,

Z tego co jeszcze zauważyłem to irytujące trochę "zwarpienie" czcionki na pasku powiadomień, znaczy jest tak jakby na na swoim miejscu i gdy zjeżdża powiadomienie w dół to literki się na siebie nakładają

Jest zaj...iście płynny :) z tego co zauważyłem po przesiadce z vipera 1.0.1 to po prostu turbo odrzut z nitro, akcja lock screen/home screen/menu to bajka mniej niż 1 sec.

po nocy zauważyłem drenaż baterii :) andek sam nie zabija aplikacji przez co zostają w pamięci i ciągną prąd aż miło

post-119889-14255708889722_thumb.png

Edytowane przez Harry_666

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    .andy

ROMik jest już na takim etapie, że można go używać na co dzień?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi