Skocz do zawartości
KacpiPL

[ROM][CM10][Kang][Pyramid][4.1.2][09 JAN]

Rekomendowane odpowiedzi

zelu

wczoraj zainstalowalem paranoidandroid 1.95a i nawet da sie go uzywac te rzeczy, ktore nie dzialaja nie uzywam zbyt czesto wiec jakos sie poswiece do testow :P

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Wicia

Oczywiście że się da go używać na codzień, można pisać, dzwonić, łączność działa, ogólnie prawie wszystko oprócz tego aparatu.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    empy

ja go używam od tygodnia i bardzo mi się spodobał co prawda kamera nie działa ale nie stanowi to dla mnie większego problemu

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Wicia

Dziś aktualizacja przyniosła działający aparat, odtwarzanie video też już działa ;) Sam jeszcze nie testowałem bo nie mam telefonu przy sobie, ale gorąco polecam ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Lotny

ja juz go wgralem, narazie wszystko w porzadku, pozniej podziele sie wrazeniami.

@juz mam jeden problem niestety :/ otoz w ustawienia -> launcher nic nie dziala oprocz homescreen i general. reszta opcji - drawe, dock i icons nie dziala, klikam na to i nic sie nie dzieje.

kamera jest zupelnie pokielbaszona, obraz jest poodwracany w dziwne strony :P trzeba uzywac 3rd party aplikacji zeby moc zdjecia robic.

potestowalem troche wiecej, niby bledow innych nie ma... ale przerzucajac sie z CM9 nightly, ktory jest niby beta i ma pare bledow (ktorych przez pare tygodni uzytkowania nie zauwazylem), jestem zawiedziony. zaluje, ze nie zrobilem back-upa do tego cm9 bo myslalem, ze JB bedzie bardzo fajny. a tu rom ktorego lista bugow jest pusta, a idealny nie jest. czekam na poprawki, niestety :/

Edytowane przez Lotny

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    kamera jest zupelnie pokielbaszona, obraz jest poodwracany w dziwne strony :P trzeba uzywac 3rd party aplikacji zeby moc zdjecia robic.

/

Jak byś poczytał troszeczkę temat na XDA to wiedział byś że wystarczy zrobić jedno zdjęcie na "pokiełbaszonej" kamerze i wszystko wraca do normy.

Rom faktycznie ma pare niedociągnięć ale myśle że to kwestia dni

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Lotny

Jakbys sam sobie wgral tem rom to byś wiedzial, ze to tylko do czasu aż nie wyjdziesz z aparatu, bo wtedy wszystko znowu wraca do nienormalnej normy.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

dzisiaj wyszla nowa wersja, juz nie alfa tylko beta - testowal ktos juz, dziala juz bezblednie, bez wiekszych bledow, oplaca sie instalowac? :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Działa co najmniej poprawnie, kamera poprawiona - nie wywala fc, orientacja naprawiona, brak szmerów i błędów graficznych w aplikacjach typu barcode scanner.

testuje rom już od prawie godziny i narazie nie miałem żadnej przykrej niespodzianki, zachęcam do testowania( pamiętajcie żeby zastosować się do zaleceń Bruca ze zmianą częstotliwości procesora i wyłączyć HW w developer settings)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi