Skocz do zawartości
Mr Patrick

Zmiana docka

Rekomendowane odpowiedzi

Mam takie pytanie, czy jest możliwość zmiany docka, bez instalowania launcherów? Nie wiem czy dobrze się wyraziłem pisząc "dock" chodzi mi o dolną belkę. Konkretnie chciałbym dock z czystego ICS'a.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Piron

Jeśli chodzi Ci o zmianę ikon to jest kilka możliwości. Jedną z nich jest przytrzymanie palca na ikonie danego programu i po pojawieniu się małej ikony z ołówkiem wybranie nowej. Usuwanie ikon z dolnej belki odbywa się podobnie jak w opisie wyżej, to samo dotyczy dodawania skrótów. Jak widać możliwości są duże bez wgrywania innych laucherów z którymi nie działają widgety od LG. Drugie rozwiązanie to zainstalowanie "folder organizera" i wtedy już można mieszać do woli bez utraty widgetów LG. Jedno czego brakuje to możliwość zastosowania przeźroczystego tła (na oryginalnym sofcie) dla górnej i dolnej belki.

Edytowane przez Piron

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Czyli nie ma możliwości wgrania takiego docka?

landing-phone-1.jpg

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nie ma takiej możliwości.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Piron

Jest możliwość podmienienia i ustawienia ikon. Aby to zrobić musisz ściągnąć z sieci interesujące Cię ikony i wgrać je na kartę lub do pamięci telefonu. Następnie (przytrzymując palec na wybranej ikonie) dodać lub usunąć ikony z dolnej belki. Kolejny krok to przytrzymanie ikony i po pojawieniu się małej ikonki z ołówkiem wybrać ikonę z wcześniej ściągniętego pliku.

Launczer LG pozwala na umieszczenie w dolnej belce 6 ikon z odnośnikami do programów lub folderów.

http://forum.android.com.pl/attachment.php?attachmentid=21967&d=1342460227

Tu widać moje zmienione ikony w dolnej belce bez dogrywania Laucherów i utraty widgetów LG.

Żeby sprecyzować, wgrać nie możesz, możesz zmodyfikować.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi