Skocz do zawartości
asus9e

ROM JellyBean - JELLYTIME for DHD/Inspire4g - 4.2.2 R11 Available

Rekomendowane odpowiedzi

witc
    Mi na beta 3 i beta 4 wifi działało.

Beta 3 nie jest na liscie do pobrania w XDA, była długa dyskusja na ten temat. Zresztą w changelog Beta 4 masz podane "fixes wifi again",

Być może z wifi jest jak z sensorem kamery, z sensorem samsunga działa, z omnivision nie

Wysyłane z mojego Desire HD za pomocą Tapatalk 2

Edytowane przez witc

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

jest juz BETA 5

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Pytanie bo nie umiem tego rozgryźć, nie chce mi pobrać kontaktów z facebooka, zainstalowałem, włączyłem synchronizację, jest informacja że zakończona, ale w aplikacji Osoby, nie widać żadnych kontaktów z fb. Oczywiście samo konto w aplikacji widać... g+ zassał bezproblemowo

---edit---

ok nieistotne widzę, że google ma taką politykę... znalazłem w necie o tym temat:

http://forums.androidcentral.com/google-galaxy-nexus/189320-facebook-contact-sync-jelly-bean.html

gdyby ktoś chciał to "naprawić" polecam aplikację haxsync ;)

Edytowane przez matiss90

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

bawiłem się betą 7 trochę czasu i uważam, że na razie nie nadaje się do codziennego użytkowania, raz, że coś jest nie tak z automatyczną jasnością ekranu, dwa to jakiś niestabilny internet mobilny (dziwnie jakoś działał u mnie), a trzy to problemy z filmami (youtube oraz odtwarzanie filmów np. mvidioplayer'em) powodujące restarty urządzenia...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    bawiłem się betą 7 trochę czasu i uważam, że na razie nie nadaje się do codziennego użytkowania, raz, że coś jest nie tak z automatyczną jasnością ekranu, dwa to jakiś niestabilny internet mobilny (dziwnie jakoś działał u mnie), a trzy to problemy z filmami (youtube oraz odtwarzanie filmów np. mvidioplayer'em) powodujące restarty urządzenia...

Masz we wszystkim racje, no może poza niestabilnym internetem mobilnym. Tutaj tego nie zaobserwowałem jednak należy Pamiętać ze to wersja beta która pojawiła się od niedawna a ma i tak zdecydowanie najmniej błędów jak większość romów w tym stadium rozwoju. Ja przy nim jednak zostałem. Z kiku powodów.

1. Rom cieszy się wielkim zainteresowaniem więc będzie się rozwijał. Skoro więc będą nowe wersje - będzie frajda z testowania :)

2. Umarł IceCold wiec to tak na prawdę jedyna alternatywa która ma jakieś znaczenie (nie lubie sense)

3. Nieoficjalnie wiem ze randomblame dobrze się dogaduje z Lordem więc jeśli tylko współpraca będzie się dobrze układać powstanie coś ciekawego.

4. Całe multum opcji działa calkiem dobrze.

Resumując - zostaje przy nim chodz cierpi jak kazdy rom na choroby wieku dzieciecego. Coś mi jednak strzyka w kościach, że urodzi sie z tego coś całkem ciekawego. Podobno beta 8 ma być na poczatku tygodnia :) ciekawe co wniese nowego.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nie działa mi skaner multimediów, czyli ani stockowy player ani np winamp nie odtwarzają mi muzyki, po prostu jej nie widzą... Dostęp do karty SD jest, o co może chodzić W sumie to nie działa mi to na każdym ICS i JB.. ;/

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Nie działa mi skaner multimediów, czyli ani stockowy player ani np winamp nie odtwarzają mi muzyki, po prostu jej nie widzą... Dostęp do karty SD jest, o co może chodzić W sumie to nie działa mi to na każdym ICS i JB.. ;/

Dziwne - mi tam działa zarówno apollo jak i PowerAmp - muzykę znajduje i odtwarza poprawnie :) może masz coś z kartą albo z pogmatwane z folderami ?? :) u mnie muzyka jest na karcie SD w katalogu MUSIC (małymi literami). Spróbuj coś tam wrzucić i zobacz czy hula :)

Ps. Kolejny plus wyczajony całkiem przypadkowo - w górnej belce poza ikoną powiadomienia pojawia się liczba powiadomień (np 2 SMS) nie dość ze ładnie to wyglada to jeszcze mi sie podoba :)

Ps2. NA youtube ponowno znalezli sposób ale nie chce mi się go tesotwać z lenistwa :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Próbowałem przenosić muzę do innych katalogów. Nic to nie daje.. spróbuje zgrać fotki itp i zrobić format karty.

Format rozwiązał problem. Ten ROM tragicznie zarządza kartami SD. Moja karta przy zapisie osiąga 12 MB/s przy odczycie około 25 MB/s - na tym sofcie odczyt i zapis z niej działa jak na USB 1.1 - max 900 kb/s ... co za lipa

post-39756-14255708741102_thumb.jpg

Edytowane przez dymekkk

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Wszystko fajnie. To ciągle beta a i tak mnie zaskoczyła.

Zdjęcia robi zamazane i pojawia się zielony ekran ale zaraz znika na zdj nie ma nic zielonego. Wszystko ładne szybko chodzi! Szybko łączy z wifi i wyłącza. Gierki co miałem na ICS działa tutaj też. Nie działa obracanie ekranu i regulacja jasności ekranu na status barze(slide po belce) Brakuje kilku opcji jak w isc od lorda może dadzą. Muzki, youtube i filmów jeszcze nie testowałem.

Można używać launcherów innych? Typu apex?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi