Skocz do zawartości
cookiemax

Telefon zablokowany przez wzór. prada 3

Rekomendowane odpowiedzi

Mała poprawka. Czyszczenie danych (reset telefonu) to kombinacja klawiszy: Głośność minus, klawisz aparatu i power. Trzymamy aż zadziała wibracja. Resetowałem wczoraj w ten sposób Pradę. Nie wiem jednak czy zadziała to na blokadę, ponieważ po uruchomieniu telefonu okazuje się, że na pamięci wewnętrznej pozostały foldery wcześniej instalowanych programów.

Działa! Też tak zrobiłam! Blokada usunięta,inne dane niestety też,ale jakoś odtworzę! Pozdrawiam i dzięki!

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam serdecznie. Jestem w posiadaniu od niedawna owego " cudeńka " i mam z nim pewien problem. Notorycznie gubi sieć, aby zadzwonić lub wysłać sms muszę go uruchamiać ponownie i wtedy mam ok 3 minut zanim znów zatraci wszelki kontakt. Dodatkową ciekawostką jest, że w międzyczasie wyświetla jakoby ściągał jakąś wiadomość, najprawdopodobniej multimedialną od mojej mamy, która wcale mi smsów nie wysyła. Próbowałam zrobić mu ten twardy restart, ale on na niego nie reaguje i problem nie znika. Czy ktoś może mi coś doradzić??

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi