Skocz do zawartości
Flintberg

[JB] CyanogenMod 10, 4.1.1 Jelly Bean

Rekomendowane odpowiedzi

Niestety coraz więcej urządzeń (w tym przede wszystkim Nexusy) nie ma w ogóle slotów na kartę SD, w związkuz tym tego typu rozwiązania nie są zawarte w kodzie, i muszą dopiero zostać napisane - a są inne priorytety. Jak dla mnie problem jest nieduży - albo edytuję plik, albo zainstaluję inną appkę do aparatu. JellyBean w 100% rekompensuje mi drobne braki i niedogodności.

EDIT: "powinno być od razu do wyboru"? To weź i napisz, chłopaki na pewno się ucieszą. Robią to za darmo (pomijając kompletnie dobrowolne dotacje), a ludzie nic tylko wymagają. Ja tam się cieszę, że w ogóle mogę odpalić już teraz JB na mojej Notce.

Edytowane przez Flintberg

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    vip.ryb
    Da radę, ale trzeba pogmerać w systemie, konkretnie edytować /etc/vold.fstab i tam podmienić /sdcard na /extSdCard/

Możesz dokładniej opisać jak to wpisać, bo zmieniłem coś i nie chce się załadować system, cały czas restart. Poza tym jest jakiś sposób aby aplikacje typu pakiety biurowe widział kartę pamięci?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Sam tego nie robiłem, taką poradę znalazłem w wątku na XDA. Przepraszam, powinienem był wcześniej sprawdzić. Recovery się ładuje? Jeśli tak, reflashuj ROM i powinien wystartować.

Co do pakietów biurowych - nie mam pojęcia. Polaris widzi mi tylko internal, inne pliki muszę otwierać z poziomu menadżera plików.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

jak mogę odmulić ten rom? po 2 miesiącach zaczyna się troszkę przycinać i wymusza zamknięcie apek. oczywiscie omijając wszelkie wipe/formaty

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Od dwóch miesięcy jesteś na tym samym Nightly? Poważnie?

Zainstaluj najnowsze Nightly, zrób wipe cache/wipe dalvik cache w recovery, powinno pomóc.

Wipe cache i wipe dalvik cache nie usuwa żadnych aplikacji, więc danych nie stracisz.

Na marginesie - roota masz, zainstaluj sobie titanium backup i format będzie tylko drobną niedogodnością =).

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Powodów do narzekań nie miałem, to jest najlepszy rom jakiego używam. Titanium backup nie lubie, bo miałem z nim dużo problemów. A co do aplikacji to używam może ~20 tych najpotrzebniejszych i sciagam sobie odrazu po resecie :) Dzieki za link.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

TB ma problemy wyłącznie z przywracaniem aplikacji systemowych. Jeśli używasz go tylko do tych instalowanych z marketu i ustawień ogólnych (czyli wszystkiego, co nie jest czerwone na liście TB) nie powinieneś mieć z przywracaniem żadnych problemów.

Jeśli siedziałeś na tak starym nightly, przygotuj się na szok - jakiś tydzień temu zaczęli używać nowych sterownikó do mali, więc mamy coś na kształt project butter. System śmiga.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    zycho

Właśnie wgrałem ostatnie Nightly i jestem w szoku. Szybkość, płynność i brak jakichkolwiek problemów. W porównaniu do oficjalnych romów Samsunga to jest inna bajka.

Wysyłane z mojego GT-N7000 za pomocą Tapatalk 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Czy jest ktoś w stanie sprawdzić czy występuje ten sam błąd co na sgs2, mianowicie chodzi mi o dźwięk na słuchawkach, tzn czy działa podglasnianie do samego końca czy tylko do połowy a później nic się nie dzieje, tzn nie da rady już zrobić głośniej.

Wysłane z mojego GT-N7000

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nie spotkałem się z tym problemem, więc raczej jest wszystko w porządku z głośnością.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi