Skocz do zawartości
Flintberg

[JB] CyanogenMod 10, 4.1.1 Jelly Bean

Rekomendowane odpowiedzi

sott24

Szkoda ze nie ma chętnego do założenia tematu o CM11 bo jak na razie działa dużo lepiej niż 10 i 10.2 a co najważniejsze bateria trzyma zdecydowanie dłużej.

Wysłane z mojego GT-N7000 za pomocą Tapatalk 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

A gdzie takowy CM11 można znaleźć na nasze NOTki ?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    sott71

http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=2526090 tu masz link instalacja jest banalnie prosta. Sytem smiga aż miło. Jak na razie to najlepszy Rom według mnie. Sprawdzalem tez tak zachwalany Rom Omnia i jak dla mnie to wielki niewypał.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Mam mały problem wrzuciłem Philza i nie udaje mi się flashować romu bo wyskakuje nieznany mi błąd... Może źle coś zrobiłem z rootem ? Wytłumaczył byś mi jak zrootować żebym mógł flashować ten rom ?

---------- Post dołączono 17-12-13 o 19:27 ---------- Poprzedni post napisano 16-12-13 o 22:21 ----------

Gdy już udało mi się wgrać rom i gappsy to wisi mi przy uruchomieniu na logo CyanogenMod... Walcze z tym od wczoraj, napisał byś krok po kroku jak to zrobić by działało jak u Ciebie ? Jaki Kernel ?

---------- Post dołączono o 19:27 ---------- Poprzedni post napisano o 19:27 ----------

Gdy już udało mi się wgrać rom i gappsy to wisi mi przy uruchomieniu na logo CyanogenMod... Walcze z tym od wczoraj, napisał byś krok po kroku jak to zrobić by działało jak u Ciebie ? Jaki Kernel ?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    sott71

Wgraj CM 10.1./2 i powinno pójść a po Flashu zrob wipe

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Długo czekałeś na tym logo CyanogenMod aż Ci się uruchomi ? Bo zrobiłem wszystko tak jak pisałeś i już 10 minut mija, a ciągle widzę logo CM, udało mi się za to wczoraj wgrać Omni.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    sott71

Zrób reset i uruchom jeszcze raz może się załaduje raz mi się tez tak zawiesil. A jak nie to wgraj jeszcze raz Omni uruchom, a potem wipe/data itp i wgraj wtedy Cm11.wgrywalem na dwóch telefonach i jeden tez był Omni może pobierz tez Rom jeszcze raz.

---------- Post added at 19:33 ---------- Previous post was at 17:49 ----------

Wipe data/factory reset

Wipe Cache and Dalvik Cache

Format System

Flash CM11.0 zip

Flash GApps zip from SDCard

Reboot

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jestem na Omni, za chwilę spróbuję jeszcze jednego podejścia do CM, mam nadzieję, że mi się uda.

CM11 jest lepszy od Omni ? Co w Omni Ci się nie podobało, a co jest lepszego w CM 11 według Ciebie ?

Dzięki za pomoc.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    sott71

Omnie testowalem krotko kilka dni i jak dla mnie w porownaniu z CM to duzo mniejsza plynnosc ,drenaz baterii problem z kilkoma aplikacjami.Pierwsze wrazenie tez było nie najlepsze.Może akurat na moim telefonie tak słabo się spisywał bo dużo ludzi zachwala. Duża możliwość konfiguracji to plus na minus to ze połowa funkcji dalej nie jest przetłumaczona. Cm jak dla mnie trzyma baterie dobrze gry chodzą wszystkie bez żadnych problemów, nie wiesza się nie restartuje. I co najważniejsze jest szybki i płynny. W razie jakichś problemów w miarę możliwość ci pomoge w weekend będzie więcej czasu heh. Powodzenia

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam wszystkich serdecznie, oto mój videoporadnik jak zainstalować CyanogenMod na Note pierwszej generacji.

Przyjemnego oglądania:

Po więcej nagrań zapraszam na mój kanał bezPretekstu

Edytowane przez marcinowozniako
    Grafiki oraz filmiki wstawiamy w spoiler.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi