Skocz do zawartości
Flintberg

[JB] CyanogenMod 10, 4.1.1 Jelly Bean

Rekomendowane odpowiedzi

nowy57

ja dzisiaj mialem jednego SoD'a

czy probowales np dograc jakis inny krenel niz ten z CM10 ? ja probowalem thor v18 ale mialem boot logo

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nie wgrywałem innego kernela, bo takich nie ma. Do CM10 jak i PA oparty na JB pasują tylko kernele z CM10, tak więc mamy do dyspozycji CAŁE 3 kernele z trzech wersji preview CM10 :) Tak więc nie ma co się bawić w podmianę kerneli bo to nic nie daje.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Pojawiło się pierwsze nightly CM10, co ciekawe w temacie o tym ROM-ie na XDA dalej widnieją tylko informacje o wersji Preview. Pobrać ją można z downloadu wersji nightly CM-a dla N7000 dostępnego pod adresem:

CyanogenMod Downloads

Ja przeszedłem bez wipe'a z CM9 na CM10 i nie napotkałem żadnych problemów. Zabieram się za testowanie :)

Niestety teraz żeby uruchomić tablet mode trzeba ustawić dpi na 160, co znacząco zmniejsza wszystko na ekranie. Trzeba też doinstalować nowe gappsy, bo stare są kasowane.

Edytowane przez Slowik515

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jak dla mnie sprawa jest prosta. Jeśli chcesz mieć czysty Jellt Bean to siedzisz na CM. Jak chcesz mieć czysty tabletowy interfejs to przesiadasz się na ParanoidAndroid, który i tak jest oparty na CM. Ciekawe czy to nightly już zostanie i będzie rozwijane, czy to jednorazowy wypad, tak jak sprzed około 2 tygodni, gdzie spod goo.im manager widniało nightly.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Tamto to był wypadek, zresztą miał w nazwie jakieś krzaki, to wygląda na "prawdziwe" =).

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

No właśnie nie chcę Paranoida, bo będę musiał zrobić full wipe (powinienem), a później czeka mnie pół dnia przywracania wszystkiego... Dlatego opcja ze zmianą dpi mi odpowiadała i spełniała moje oczekiwania. Niestety przy ustawieniu 160 korzystanie z telefonu robi się średnio komfortowe i będę musiał chyba wrócić do phone mode'a. Inna sprawa, że jakoś jestem do CM przywiązany i jego regularnych aktualizacji.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    ActiveX

Pa od utacka z kernelem hydra i radiem ddlr1 jest najlepszyn romem aokp jaki powstal od poczatku

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Wgrał już ktoś nightly? Są jakieś duże różnice w stosunku do Preview #5? Ja wciąż nie miałem czasu.

@Slowik515 - wydaje mi się, że po przejściu z CM9 na CM10 i tak powinieneś zrobić wipe, ale może się mylę.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Powinienem i zrobiłem go później bo miałem problemy z działaniem niektórych aplikacji. Abstrahując... ROM ma problem z Memory Leakiem. Raz dziennie muszę zrobić reset telefonu, bo po dwóch dniach zostaje dosłownie kilka mega wolnej pamięci, a aplikacje po uruchomieniu momentalnie są zamykane. Problem występuje zarówno na stockowym kernelu jak i hybrid.

Poza tym bardzo fajny soft. Wszystko pływa, a nawet z kończącym się RAM-em nic nie zwalnia znacząco.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    berto

Jesli JB to mysle ze Utacku PA, mialem ja przez kilka dni i byla swietna, szybka i stabilna, niestety brakrysika mnie troche wnerwial i wrocilem do szrotu ICSowego na Kingdroid...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi