Skocz do zawartości
Flintberg

[JB] CyanogenMod 10, 4.1.1 Jelly Bean

Rekomendowane odpowiedzi

Shimu

faktycznie,czuć różnicę na plus :) 3 dni temu chciałem wrócić do ROMu samsunga,ale jednak zostaję przy cm10 :D warto dodać też,że po zmianie kernela na thor różnica na + jest jeszcze większa - polecam ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Thor dział z nowymi sterownikami? Byłem przekonany, że tylko ten dostarczany z ROMem - nawet Hydra nie bangla...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Thor jest jedynym póki co kernelem, który śmiga z nowymi romami opartymi na ostatnich zmianach w CM10

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Potwierdzam, Thor v0.20-2 działa na najnowszych Nightlies CM10. W dodatku dzięki niemu, masełko przyspiesza o 100%. Teraz naprawdę można poczuć JB na naszych Note'sach.

Puki co nie zauważyłem żadnych nieprawidłowości w działaniu CM10 od wydania 05.10.2012r.

Nie wiem jak u innych ale u mnie w 95% znikł problem z wyświetlaniem griadmentów na ekranie. CM10 umożliwia w ustawieniach poprawę wyświetlanego obrazu tzw "DIthering", który znajdziemy w menu "Wydajność". :chytry:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ale Project Butter nadal nie działa i z tego co mówi Entropy, szybko działać nie będzie, bo Samsung ma gdzieś współpracę z deweloperami.

Dużą wadą Thora jest jego prądożerność, przynajmniej było tak we wcześniejszych wersjach.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Niestety jest taj jak mówisz. W ciagu 20 minut pracy na 3g i przeglądarce 4% baterii poszło. Jednak tu mam dylemat - płynność a mniejszy popyt na baterię i mniej płynny interfejs..

Wysyłane z mojego GT-N7000 za pomocą Tapatalk 2

Notatka od Moderatora: Qane
    wykrzyk.png Nie cytujemy postów tuż nad naszym.
    Edytowane przez Qane

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Cibor

3G + włączony ekran i 4% w 20 minut to mało? :E W przypadku utrzymania tego zużycia czas 100%-0% to 500 minut. Śmiem twierdzić, że to niemożliwy do uzyskania wynik. Edytowane przez Qane

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Shimu

ja zrezygnowałem z cm10 ponieważ podczas połączenia (najczęściej wykonywanego,choć odbieranego również) gubił sygnał sieci - w dodatku blokował ekran i każdorazowo trza było pin wpisywać...:/

ktoś może da radę wyjaśnić mi czemu?

kernel zmieniałem na thor,ale było jednakowo pod tym względem...:(

robiłem wipy,przeinstalowywałem... i nic.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    3G + włączony ekran i 4% w 20 minut to mało? :E W przypadku utrzymania tego zużycia czas 100%-0% to 500 minut. Śmiem twierdzić, że to niemożliwy do uzyskania wynik.

W takim razie powiem Ci/Wam cos ciekawszego. Tak jest na nowej baterii. Dla porownania wlozylem kilkumiesieczna i % nikly w oczach. Na stockowym LRT mialem zdecydowanie lepsze osiagi na baterii.

Wysyłane z mojego GT-N7000 za pomocą Tapatalk 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Żadna nowa bateria tak nie trzyma. U mnie przy jasności 50% i umiarkowanym przeglądaniu internetu jest 29% na 1h. Aplikacja; Better Battery Stats Edytowane przez Qane

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi