Skocz do zawartości
Flintberg

[JB] CyanogenMod 10, 4.1.1 Jelly Bean

Rekomendowane odpowiedzi

Na standardowym Kelneru CM10 również mam CTR-Off :)

Notatka od Moderatora: Qane
    wykrzyk.png

Po pierwsze - KERNELU.

Po drugie - punkt 3.13 regulaminu.

Jeszcze raz coś takiego i będzie warn.

P.S. Nie wiem czy wiesz, ale moderatorzy widzą dokładnie jak ktoś edytował swój post - napisałeś w powodzie "korekta" a błędu nie poprawiłeś, usunąłeś tylko moją notatkę.

Edytowane przez Qane
    Edytuję drugi i ostatni raz

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    neov

CM ma to do siebie, że nie zmienia pozycji kursora przy obrocie ekranu. Tak było w wersji 9, w 10 widzę, że jest to samo. W pionie jest OK, w poziomie już się nie da korzystać. Ale znalazłem następujący sposób: w /sys/class/sec/sec_epen/ jest parę plików odpowiedzialnych za pozycję kursora pod rysikiem: epen_hand i epen_rotation - żeby działało w poziomie to epen_rotation musi mieć zawartość "1".

Ma ktoś jakiś pomysł jak zautomatyzować wartość pliku w zależności od aktualnej pozycji telefonu? (pion =0, poziom=1)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Szukam, oglądam filmy na YT.... i prościej zapytać.

Panowie czy dialler w CM10 obsługuje videorozmowy(wychodzące, przychodzące)?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    neov

Na moim nie znalazłem, wygląda na to że nie ma wideorozmów.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Panowie i Panie, jak wrażenia na najnowszych cm 10 Nightly odnośnie czasu pracy na baterii? Jeżeli ktoś wcześniej używał CM9 lub Stock, proszę się odnieść do niego.

:cwaniak:

U mnie w porównaniu do stock LRT, nie widzę dużej różnicy w zużyciu baterii. Na CM mam około 30 minut mniej pracy na wyświetlaczu do pełnego rozładowania.

Taktowanie zmniejszyłem do 200 - 1200MHz. Na Kernelu Thor 0.21-2 na takim ustawieniu chodzi zdumiewająco płynnie i oszczędnie dla baterii. Lag'ów nie zauważyłem.

Wysyłane z GT-N7000 CM10 4.1.2 @ Tapatalk 2

---------- Post dołączono o 12:44 ---------- Poprzedni post napisano o 10:39 ----------

Brak wideo-rozmów potwierdzam. Niestety tylko app z Google Play.

Edytowane przez michal.d98

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja jestem jakieś dwa nightly do tyłu, też Thor, i zupełnie nie narzekam. Wk... mnie tylko problemy z MTP/mass storage, co chwilę mi rwie połączenie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nie spotkałem się do tej pory z problemem zrywania połączenia. Korzystam z USB Mass Storage.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Ja jestem jakieś dwa nightly do tyłu, też Thor, i zupełnie nie narzekam. Wk... mnie tylko problemy z MTP/mass storage, co chwilę mi rwie połączenie.

Ustawienia systemu/Pamięć/Połączenie USB z komputerem

ja wpadłem na to dopiero po tygodniu i tez mialem problem z polaczeniem

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja użyłem małego chwytu z pomocą konsoli (kilka postów wyżej) i nie mam żadnego problemu z USB Mass Storage, nie zrywa mi połączenia.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    neov

Śledzę CM od wersji 9 i się zastanawiam -czy naprawdę nikomu nie przeszkadza brak obsługi rysika w sprzęcie, którego główną domeną jest własnie odręczne pismo? Nie jestem programistą, ale wydaje mi się, że wystarczy prosty skrypt zapisujący do pliku odpowiednią wartość w zależności od aktualnego obrotu. Nie ma tu nikogo obeznanego?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi