Skocz do zawartości
Kloosek

Xperie z 2011 nie dostaną oficjalnego JB/Aktualizacja/ A może jednak dostaną :)

Rekomendowane odpowiedzi

Kloosek

Jak podaje GSMarena oficjalnie najnowszego androida Jelly Bean (4.1) nie dostanie Xperia Arc S i Xperia Mini Pro, ale najprawdopodobniej nie dostaną go żadne Xperie z 2011 r. Trochę szkoda, że Sony tak szybko porzuca swoje bardzo dobre telefony tym bardziej, że skoro telefony te dostały ICS to bez najmniejszego problemu poradziły by sobie z JB. Nie ma jednak co płakać nad rozlanym mlekiem, bo od czego mamy CyanogenMod i FXP :)

EDYTA:

Przepraszam za dubel, widzę, że temat o tym już jest więc proszę bardzo o usunięcie mojego. Dziękuję :)

Edytowane przez Kloosek
    Niepotrzebny dubel tematu

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Naits

mogli by dać tą poprawkę zwaną JB bo obecny ICS jak większość wie jest mułem

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Kloosek
    mogli by dać tą poprawkę zwaną JB bo obecny ICS jak większość wie jest mułem

Oficjalny jest naprawdę wolny, ale już np. CM od FXP jest szybki i sprawny. Przydał by się jednak oficjalny JB, bo deweloperzy mieli by ułatwioną robotę z tworzeniem ROMów.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    ch3mn3y

Zawsze trzeba miec nadzieje ze beda porty z np xperii s. Bo cm10 to wyjdzie na pewno.

Sent using r800i with DoomKernel v14 (460mHz/1.21gHz)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Kloosek

Tak szczerze to nie martwię się tym, że nie będzie oficjalnego JB od Sony, bo patrząc na to co robi CM bez jakichkolwiek zapożyczeń od Sony to można być pewnym, że i tak będzie on lepszy od oficjalnej wersji ;) Gorzej będą mieli tylko deweloperzy, którzy opierali swoją pracę na oficjalnych źródłach.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

OK wszystko ładnie pięknie, ale Sony obiecywało 18 miesięcy wsparcia i aktualizacji dla Xperii. Może niewiele osób zwraca na to uwagę, ale dla mnie to było bardzo ważne kryterium przy wyborze telefonu. Niedość ICS chodzi jak mucha w smole, to JB nie będzie w ogóle. Sony stosuje zasadę: kup i spadaj.

Dla mnie wniosek jest prosty: Jeśli informacja się potwierdzi w 100% Arc S bedzie moim pierwszym i ostatnim telefonem Sony. Proste.

Jeśli w ogóle kupię następny telefon z Androidem to będzie to Nexus.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Kloosek

Zgodnie z życzeniem ;)

Fajnie by było jak by jednak Sony zdecydował się zaktualizować Xperie z 2011 roku. Zawsze deweloperzy będą mieli łatwiej ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    m310ax

Na ICS też wszyscy czekali jak na dar z niebios a okazał się klapą między innymi gratulacje za dialer i aparat w ICS, skąd wiadomo że JB nie będzie równie skopany jak ICS ? Jak narazie zadziwia mnie praca FXP oni są lepsi jak sony :E

Pożyjemy zobaczymy, ja zbytnio na JB się nie napalam jako na stock rom tylko podstawkę dla FXP i AOSP :D im jest za co dziękować.

Wysłane z mojego Arc S

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja Wam muszę napisać, że o dziwo jestem zadowolony z ICS na Arc. Apex Launcher i exDialer = pełne szczęście. W porównaniu do moich poprzednich andków śmiga przewspaniale telefon, a z gierkami i moimi ulubionymi aplikacjami nie mam żadnych problemów. Wydałem trochę na niego i nie powiem, bo chciałbym najnowszego Androida ujrzeć na moim telefonie. W końcu to nie jest low-end ani mid-end.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Gość
    Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

• Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

x