Skocz do zawartości
darus161

Era internet domowy na linii tpsa- opinie

Rekomendowane odpowiedzi

Witam serdecznie:)

Niedługo kończy mi się umowa z tpsa i przymierzam się do zmiany na to samo tylko od ery. No i właśnie. Ma ktoś takie cudo? Dziwi mnie, że za to samo era pobiera dużo niższą opłatę mimo, że korzysta z linii tpsa. 6mb z komunikacji to koszt 89 zł a to samo z ery to tylko 52 zł (dla abonentów). Jak myślicie? Warto się na to przesiadać? Neostrada chodziła mi idealnie przez 4 lata. Ale czy będzie tak samo w erze?

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Varius

Z własnego doświadczenia mogę Ci powiedzieć że jak mam rok Era Internet Stacjonarny to dwa razy miałem problem i to był problem po stronie TPSA - zgłosiłem do BOA i następnego dnia był u mnie jakiś technik od TPSA i po godzinie wszystko pięknie śmigało. A co do samego neta to chodzi dobrze - dobre pingi i nie ma jakiś większych problemów.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

to jest to samo co tpsa tyle ze czasami taniej.

do tego dochodzi znizka jesli masz tel w erze, rabat na tzw super zestaw 10 zl brutto

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Varius

Teraz za super zestaw jest inna zniżka - jest to 25% i drugie 25% możesz też dostać na WLR jeśli przenosisz do ery.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

No tak wiem, że to samo co tpsa, ale wiadomo. W razie jakiejś ogólnej awarii tpsa naprawi linie najpierw własnym abonentom a dopiero później konkurencji :) Ale chyba się skuszę, bo cena jest naprawdę kusząca:) Dzięki

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

A jak tam jest z up/download... korci mnie opcja 20 MB :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Opcja 20 mb dostępna jest tylko na zmodernizowanych liniach. Najpierw trzeba się skontaktować z erą aby to ustalić :) Ale wiadomo. 20mb najbardziej opłacalne:))

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Varius

Niom 20mb jest zajefajną opcją (zwłaszcza jak się ma jeszcze zniżkę za super zestaw) ale to z tego co dobrze wiem strasznie mało lokalizacji to obsługuje. Głównie to chyba 2mega to jest max :/ Plusem jest też że są też najnowsze łącza więc z założenia powinny być najbardziej stabilne.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Powiem Ci, że 6 mb idzie spokojnie praktycznie na większości łączy (przynajmniej tak mi się wydaje). Najlepiej zadzwonić / napisać do ery z zapytaniem i wszystko będzie jasne :). Mi to nawet by starczyło to 10 MB gdyby naprawdę chodziło z taką prędkością :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

dajcie mi nr domowe to moge wam sprawdzic gdziebedzie dzialac i co :)

a z tym 6 mb to cienko..... spotkalem sie raz z takim laczem a pracuje odkad jest dsl....

wiekszosc to 2 i 1 .

z tym super zestawem to musze sprawdzic bo cos chyba bujasz;p

super zestaw na wlr i dls jest 25 procent razem.

a tak to normalnie jest -10 zl brutto

Edytowane przez borkisquad

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi