Skocz do zawartości
oxu

X-Ray v1.6 [x10 MP stock kernel]

Rekomendowane odpowiedzi

ja na razie testuję i kokosów nie ma ale dokładniej opisze jutro wszystko i screeny z jakiegoś benchmarka dodam pewnie to będzie Antutu..

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    oxu

Pojawił się błąd z wyborem tapet więcej na 1 stronie.

neXt jaki masz problem z tym podkreceniem po wyborze czestotliwosci nie zapamietuje ci i powraca do 600??

---------- Post dołączono o 11:49 ---------- Poprzedni post napisano o 11:29 ----------

A co do wydajności to wszystkie romy jakie używałem testowałem właśnie ta apka https://play.google.com/store/apps/details?id=cn.menue.phonepermance.international&feature=search_result#?t=W251bGwsMSwxLDEsImNuLm1lbnVlLnBob25lcGVybWFuY2UuaW50ZXJuYXRpb25hbCJd Test systemu z google play dlatego swój rom dla porównania tez musiałem tym przetestować. Wynik wyszedł o wiele lepszy niż innych co można zauważyć w grach czy aplikacjach.

Edytowane przez oxu

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Chodzi mi o samą możliwość podkręcania na stockowym kernelu. Nie pojawia się lista z taktowaniami, brakuje również undervoltingu. Moduły załadowałem, ale zdaje się że muszę zrobić coś jeszcze.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    oxu

moduły musza miec odpowiednia nazwę bo aplikacja CMParts która właśnie jest odpowiedzialna za ustawienia CyanogenModa ma je przypisane. Ale jak mowisz ze nawet lista sie nie rozwija wgl także spróbuj z inna aplikacje CMParts edytuj ja przez APK Edit i znajdź linijki undervolting_module i overclocking_module i tam są właśnie nazwy plików modułów.

---------- Post dołączono o 12:22 ---------- Poprzedni post napisano o 12:14 ----------

w APK Edit wybierasz zakladke Details a potem edit translation i tam szukasz tych linijek

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dzięki! To ważny trop, z tym że w moim romie muszę edytować inny plik (konkretnie AMParts.apk), ale myślę że się uda, a wtedy pozostanie tylko naprawienie tego diabelnego wifi.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    oxu

AMParts.akp dlatego ze to jest plik ArcMini NTX6 czy jakos tak;p ale nie polecam ci tego pliku sporo w nim bugów chyba ze sb jakos z tym poradzisz ;p

---------- Post dołączono o 15:13 ---------- Poprzedni post napisano o 15:03 ----------

Aha widzialem ze do swojego romu dodoajesz kFIX a sprobuj w ustawienach CM-->wyświetlacz automatyczna jasnosc-->zaznacz uzyj własnych-->zmien inne poziomy i robisz tak wybierasz 5 poziomow i wpisujesz:

0-3 -> 255

4-15 -> 255

16-63 -> 255

64-249 -> 255

250-(nieskonczonosc) -> 0

Nie jestem pewny na 100% czy to pomoże ale sprawdz nie zaszkodzi

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Kombinuje coś, ale jakoś mi nie idzie. Próbuję nieco na siłę przenieść CMParts z innych romów (bez nazw), ale wtedy pojawia się FC przy próbie korzystania z Ustawień CM. W AMParts nie mogę się doszukać linijki odpowiadającej za oc i uv, podejrzewam że takowa nawet nie istnieje. Szykuje się sporo pracy

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    oxu

Niedługo powinna pojawić się Mini X w wersji v1.1 bogatsza o nowe skrypty i poprawione błędy które pojawiły się w poprzedniej wersji;p

Screen z Antutu

[ATTACH=CONFIG]22935[/ATTACH]

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Testuję rom i powiem tylko tyle że bardziej mi zżera baterie niż na ArcMini NxT6 a tak poza tym to nie widze większych różnic poza wyglądem oczywiście :P

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    oxu

A czy podczas uzywania miałes jakies problemy z zawieszeniem systemu albo rebotem? A w ArcMini przynajmniej u mnie cały czas wywalało jakiś błąd lub rebot. W opcjach możesz sb ostawić nowego zarządce smartass który obniża zużycie bateri bez znacznej utraty wydajnosci i/lub obniż taktowanie procesora ja mam ustawione na 787 Mhz i nie narzekam. Możesz użyć opcji Zmniejszenia napięcia na CPU w ustawieniach i ustawienie-->wyświetlacz-->zaznacz automatyczna jasnosc. Co prawda ja nie zauważyłem jakiegoś dużego zużycia baterii. Telefon wytrzymuje mi ok 2 dni z czymś.

Edytowane przez oxu

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi