Skocz do zawartości
oxu

X-Ray v1.6 [x10 MP stock kernel]

Rekomendowane odpowiedzi

hah to Cię zadziwię bo mam taktowanie obniżone już na 600 Mhz, prawie na maxa przyciemniony ekran i telefon ledwie wytrzymał jeden dzień :P a grałem może z 30 minut w gry i jakieś 10 minut wifi żeby przetestować, do tego jakieś 20 smsow i to wszystko, na NxT6 telefon z większym użytkowaniem trzymał nawet 2 dni :D

---------- Post dołączono o 00:19 ---------- Poprzedni post napisano o 00:19 ----------

aha i nie miałem do tej pory jakiś ścięć ani rebotów, pod tym względem jest ok :P

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Niedługo powinna pojawić się Mini X w wersji v1.1 bogatsza o nowe skrypty i poprawione błędy które pojawiły się w poprzedniej wersji;p

Screen z Antutu

[ATTACH=CONFIG]22935[/ATTACH]

A to wynik z najnowszego Antutu, tylko że na ROMku 4.2

post-120422-14255708786976_thumb.png

Pozdro ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jak trzyma Ci bateria na ROMku 4.2? Mi w porównaniu z Mini X trzymała bardzo krótki czas bo zaledwie 12-15h a tutaj ok 24h. Na NxT6 trzyma najdłużej bo nawet 1,5-2 dni :) Dodam że wszystkie były tak samo zoptymalizowane a jednak różnica była spooora.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    oxu

Wersja 1.1 będzie mniej baterio żerna na 50% bateri tel trzymal mi 1 dzien i 12 godzin. Teraz jeszcze testuje na 100% baterii i wrzucę już linki na forum

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Jak trzyma Ci bateria na ROMku 4.2? Mi w porównaniu z Mini X trzymała bardzo krótki czas bo zaledwie 12-15h a tutaj ok 24h. Na NxT6 trzyma najdłużej bo nawet 1,5-2 dni :) Dodam że wszystkie były tak samo zoptymalizowane a jednak różnica była spooora.

Wywaliłem niepotrzebne mi rzeczy i na samym pisaniu smsów, a sporo ich wysyłam, to trzyma mi ok 1,5 dnia... Wiadomo, ze jak dochodzi WiFi + przeglądarka i czasami GG, to więcej zjada. Ja tam z ROMka jestem zadowolony.

Czekam aż oXu wypuści mniej prądożerną wersję ROMa, to może się przesiądę na stałe :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

ja właśnime jestem użytkownikiem bardziej wymagającym od telefonu i dlatego zależy mi na jak naj mniej prądożernym Romie. Jak Oxu wyda rom, który będzie zjadać mnie jbaterii to czemu nie, moge z nim z chęcią posiedzieć :) o Ile przebije NxT6 bo jak wspominałem, przy moim korzystaniu z telefonu trzyma bardzo długo ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    oxu

Mini X v1.1 gotowa linki na 1 str.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Mógł bym prosić o linka do stock kernela, ponieważ posiadam nAa ics 4.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Rozejrzyj się po Forum...

---------- Post dołączono o 15:48 ---------- Poprzedni post napisano o 15:46 ----------

A takie pytanie, tego FIXa trzeba też zainstalować czy tylko to było do wersji 1.0 ?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi