Skocz do zawartości
alq

[ROM] MIUI v4 Official

Rekomendowane odpowiedzi

alq

Witam, wczoraj pojawił się oficjalny rom miui na nasze evo :)

Release - MIUI ROM 2.7.27 Release | MIUIAndroid - Redefining Android

Zapraszam do testowania i podzielenia się opiniami.

ps. Ja wciąż się zastanawiam nad odblokowaniem telefonu, więc każda informacja na temat romu jest przydatna. Dodatkowo jeśli ktoś (do)wie się czy potrzebny jest s-off to prosiłbym o info :D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    matw4

Zeby wgrać jakikolwiek inny Rom to musisz mieć s-off, nie ma innej możliwości.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    miihu7

Działa aparat?

Są jakieś znaczące bugi w działaniu romu?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Pepes

Może jakieś screeny?

ale to jest wersja oficjalna czy jakis developer wydal?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Mi sie wydaje ze to oficjalna, choc nie wiem. Bawilem sie beta wersja z dzialajacym 3D. Aparat byl wyciagniety z htc sense :-) klawiatura tak samo ale to jeszcze beta byla. Ale tak to bez zastrzezen chodzila i wszystko dzialalo. Jedynie nie bylo spolszczone. Dzis ma wyjsc spolszczenie dla evo na miuipolska. Taka przynajmniej wiadomosc na twiterze dostalem.

Wysyłane z mojego Evo 3D GSM za pomocą Tapatalk 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jest to wersja oficjalnie wspierana przez MIUI.

Aparat oraz galeria jest wyciągnięta z oryginalnego ROM'u Sense z prostego powodu... aby działało 3D. :)

Myślę, że będzie to jeden z lepszych ROM'ów na Evo 3D, zobaczymy czy będzie kontratak ze strony Cyanogenmod'a w postaci oficjalnego CM9 albo CM10. ^^

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Myślę, że będzie to jeden z lepszych ROM'ów na Evo 3D, zobaczymy czy będzie kontratak ze strony Cyanogenmod'a w postaci oficjalnego CM9 albo CM10. ^^

Na pewno bedzie, cm9 nie bedzie juz wspierany, gdy wydadza cm10, wiec dostaniemy jak juz to cm10 :-) mnie ciekawi co zrobia z 3D ktore na "czystym" ICS nie dziala. Albo tez wrzuca z romu od sense albo jakis programista stworzy apke aparatu dla naszego 3D.

Wysyłane z mojego Evo 3D GSM za pomocą Tapatalk 2

---------- Post dołączono o 13:32 ---------- Poprzedni post napisano o 12:49 ----------

Zainstalowałem właśnie MIUI oficjalne. Chodzi nawet szybko, nie przetestowałem jeszcze dokładnie. Aparat 3D działa tak samo jak i 2D. Klawiatura od HTC (nie ma gdzieś jakiejś od MIUI??) aparat i galeria tak samo od htc. Teraz czekać, aż MIUI Polska wyda spolszczenie :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    pulun
    wykrzyk.png Temat jest niezgodny z Regulaminem Działu ROM'y & Modyfikacje.

Popraw go w ciągu 24 godzin!
    W przeciwnym wypadku temat zostanie usunięty.
    popraw temat[/WARNR]

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    matw4

Chwile się pobawiłem tym Romem i uczucia są mieszane, jak dla mnie troche nie dopracowany, potrafi się przyciąć, czasami można znaleźć elementy sense, ale moja opinia jest taka a nie inna może dlatego, że wczesniej korzystałem z CM9.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja od sense znalazlem klawiature, galerie i aparat. Ogolnie dla mnie fajny Rom :-) sciagnalem w koncu spolszczenie i mozna pracowac ;-) choc przydala by sie polska klawiatura.

Wysyłane z mojego HTC EVO 3D X515m za pomocą Tapatalk 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Gość
    Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

• Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

x