Skocz do zawartości
kriz2000

Nowe gry gamelofu na nasz telefon

Rekomendowane odpowiedzi

jesli ktos ogladal filmy o naszym telefonie na youtube to napewno natknol sie na filmy MrDominic213 ktory jakims cudem odpala nowe gry na naszym telefonie. M.in.

-the sims 3 hd

-h.a.w.x

-dzisiaj zobaczylem shifta ktorego odpalil

-rowniez quake 3 przez program Kwaak3 cokolwiek to jest

-na filmiku z quake 3 widac ze wczesniej odpalal tez dungeon hunter

moze warto to sprawdzic bo wychodzi na to ze nasza maszynka ma jeszcze duzy potencjal chamowany niestety andkiem. moze nawet gangstara by sie udalo odpalic. trzeba to sprawdzic. jak mi tylko tel przyjdzie to biore sie za sprawdzanie tych gier. tak mysle ze nalezy szukac wersji dla x10 bo tylko ona w zestawieniu telefonow ktore te gry obsluza ma andka 1.6. teraz dam linki do tych filmow

quake 3

[ame=http://www.youtube.com/watch?v=X9ex7QJrt8k]YouTube - Quake 3 on lg gt 540 optimus[/ame]

h.a.w.x

[ame=http://www.youtube.com/watch?v=XvnMezWSYsQ&feature=related]YouTube - Tom Clancy's H.A.W.X on LG GT540 OPTIMUS[/ame]

the sims 3

[ame=http://www.youtube.com/watch?v=0psBW8Hmn94]YouTube - SIMS 3 on LG GT 540 OPTIMUS[/ame]

i najciekawsze shift

[ame=http://www.youtube.com/watch?v=eGks_6g7zzI]YouTube - Nfs Shift on lg Gt 540 optimus(как уйти в занос(дрифт))[/ame]

sorki za literowke w nazwie tematu;)

Edytowane przez kriz2000

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    WueRZet
    Kwaak3 cokolwiek to jest
    Jest to nic innego jak Quake 3 na Androida ;)
    -h.a.w.x
    Jest na forum instrukcja jak wgrać tę grę na LG.
    ze nalezy szukac wersji dla x10 bo tylko ona w zestawieniu telefonow ktore te gry obsluza ma andka 1.6
    Otóż to. W ten sposób da się uruchomić H.A.W.X.
    i najciekawsze shift
    Jeśli rzeczywiście jest to Swift (ciemny obraz, nie widać podświetlonych klawiszy ;c) to jestem pod wrażeniem. Ruski zawsze potrafi zaskoczyć :P

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    zakk87

ja też bym się zastanawiał, niektórzy prowokują bardzo internautów:D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    haftus

Haha... Shift to na 100% fake. Pomyślcie trochę, czy Gameloft stworzył tego NFS'a na MDPI?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    zakk87

ale ale Panowie, na filmiku widać, że logo GL się nie mieści na ekranie, a później jest już ok. ciekawe, na spicy gra z x10m odpala się na pół ekranu, a x10m ma tą samą rozdziałkę...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Tak podejżewałem, że Shift moze byc podpuchą, ale wolałem nie pisać bo ktoś by się na mnie rzucił, że mam Spice i specjalnie pisze bzdury o Swiftcie bo zazdroszczę.

Po pierwsze to nie widać obrysu telefonu, tak więc trudno stwierdzić z całą stanowczością czy to GT540. Po drugie jeżeli nawet to jest ten telefon to podobne akcje już widziałem na innych modelach.

Tu mamy przykład klasycznego fake'a. Na pierwszy rzut oka wydaje się, że facet gra sobie w GTA na swojej Nokii, jednak to tylko odtworzone nagranie i symulowanie grania.

[ame=http://www.youtube.com/watch?v=gqUoK0hVkKs&feature=related]YouTube - Playing GTA San Andreas On Nokia N93[/ame]

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

no tutaj to widac bo koles nawet nie we co klika. naprawde to ciekawe. z tym ze popatrz tutaj jak koles gra to nie ma podswietlania wec marny argument.[ame=

]
    [/ame]
    Haha... Shift to na 100% fake. Pomyślcie trochę, czy Gameloft stworzył tego NFS'a na MDPI?

mozesz wyjasnic o co ci chodzi? co ma MDPI do tej gry?

i spytalem sie goscia o to jak to zainstalowac. bo wiekszosc gier ma z wymoderowano i tam moze nalezy szukac odpowiedzi

aha i wedlug daty film dodany dzisiaj

Edytowane przez Sykes

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

a ja tylko dodam kilka slow , czy gdy aplikacja jest wlaczona to klawisze nie sa podswietlone przypadkiem ? bo nie pamietam ; x ...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    WueRZet
    a ja tylko dodam kilka slow , czy gdy aplikacja jest wlaczona to klawisze nie sa podswietlone przypadkiem ? bo nie pamietam ; x ...

Nie ;)

bo wiekszosc gier ma z 4pda.ru
    No to idę poczytać co tam wymyślili Ruskie znowu ;)

BTW. Jak Shift naprawdę pójdzie to znów naprawdę się zdziwię możliwościami jakie drzemią w tym LG. Pierwszy raz zdziwiłem się przy emulatorze PSX.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi