Skocz do zawartości
kriz2000

Nowe gry gamelofu na nasz telefon

Rekomendowane odpowiedzi

teoretycznie ten sam akcelerator co nexus one tylko slabszy procesor choc widac ze procesor przy grach na andka nie ma tyle roboty co akcelerator. jak wlasnie patrzylem lecz czytanie przez google translatora to meka i prawie nic nie rozumialem:) ale cos na koncu tematu o shifcie bylo o optimusie

aha i na ktorym filmie zakk87 widzisz logo lg bo ja nie moge zauwazyc jakos

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    bioly

Strasznie plynnie dziala ten H.A.W.X na tym wideo z pierwszego posta, u mnie nie jest juz tak kolorowo. Wogole jakos muli mi ten fon np. w galerii zdjec niekiedy, czy to normalne?

Edytowane przez bioly

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    WueRZet

Co do NFS to na ichniejszym forum paru użytkowników Swifta odpowiedziało, że gra działa. Sam sprawdzę czy to prawda, czy nie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

lecz z tego co czytam mowia ze tak jak na x10 bylo z poczatkowa wersja nie bylo tekstur. poczukaj najnowszej wersji na x10 wtedy sie sprawdzi. no i pliki na karte trzeba.

@bioly

zobacz sobie czego ten gosciu uzywa. sciagni sobie eray czy co tam jest w tym filmiku co czysci pamiec moze to ci pomoze.

dla tych co nie wierza

http://translate.google.pl/translate?hl=pl&sl=ru&tl=pl&u=http%3A%2F%2Fwww.4pda.ru%2F

jakies 5 postow nizej uzytkownik lg gt540 dal screeny ze dziala

przez chwile troche zalowalem i chcialem dozbierac na spice ale widze ze chocby spica miala te stery to i tak lg dorowna jej wydajnoscia skoro takie gry dzialaja ;P teraz juz wogole nie zaluje ze go kupilem:)

Edytowane przez kriz2000

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    WueRZet
    eray
    Wydaje mi się, że to jakiś TK jest( eRay v2.86 Application for Android | Tools, a nie chce tych programów używać. Odinstalowałem większość rzeczy, aby zwolnić miejsce (zainstaluje się najwyżej znowu) i zobaczę co się narodzi ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

raczej nie bo TK procesy wylancza zeby procka nie obciazac a on czysci pamiec ram. hmm moze np. usuwa cache aplikacji itp.

na 4pda.ru ok. 5 uzytkownikow ktorzy sie tam wypowiadali mowia ze dziala bardzo dobrze wiec MrDominic213 nie klamie

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    WueRZet
    Haha... Shift to na 100% fake.
    Z nieukrywaną przyjemnością pragnę Ci napisać, że się mylisz ;)

Need For Speed Shift 3D działa na LG GT540. I to działa tak płynnie jak to widać na filmiku tego Rosjanina.

Mogę wrzucić film jakby co :P

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    haftus

mozesz wyjasnic o co ci chodzi? co ma MDPI do tej gry?

i spytalem sie goscia o to jak to zainstalowac. bo wiekszosc gier ma z 4pda.ru i tam moze nalezy szukac odpowiedzi

aha i wedlug daty film dodany dzisiaj

Sory, zle sie wyraziłem - chodzilo o rozdzialkę HVGA.

Nie róbcie sobie złudnej nadzei.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    WueRZet
    Nie róbcie sobie złudnej nadzei.
    Niewiele wyżej napisałem, że gra działa, więc nie bardzo rozumiem o co kaman :P

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

to lubie jak cos co inni ponizaja nie raz im dorownuje :) widac nie tylko elita sobie radzi z grami gamelofu. jeszcze jakby asphalt ruszyl to bym bym wniebowziety ale to niestety niemozliwe musialo by sie oszukac gre ze ma sie szybszy procesor.

wuerzet

jesli masz checi to nakrec filmik. jesli chcesz to mozesz z wieksza iloscia gier. tak zeby nasi koledzy z polski uwiezyli bo spojrzmy prawdzie w oczy polacy rosjanom nie ufaja za bardzo ;/

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi