Skocz do zawartości
-=BecomeOne=-

Lepsze Warunki W Orange

Rekomendowane odpowiedzi

W ZWIAZKU Z LICZNYMI PYTANIAMI I WIADOMOSCIAMI JAKIE OTRZYMUJE NA FORUM PROSZE KIEROWAC NA MOJA SKRZYNKE POCZTOWA :

[email protected]

ZA UTRUDNIENIA PRZEPRASZAM !!

Witam

Chcialbym przedstawic wam jako byly pracownik Salonu Orange opcje ktora da Wam mozliwosc uzyskania lepszych warunkow u operatora. Mowiac lepsze warunki mam na mysli telefon w bardziej przystepnej cenie + rabat na abonament.

Sytuacja przedstawia sie nastepujaco --> konczy sie data zobowiazania na abonament a telefon ktory wybraliscie jest niestety poza zasiegiem finansowym a wybor wyzszego planu taryfowego za duzo nie zmienia poza wiekszymi oplatami miesiecznymi. Co teraz mozecie zrobic ? Podejsc do Salonu Orange ( polecam glowne salony gdyz u partnerow w 90% zostaniecie poprostu w grzeczny sposob splawieni ) wysluchac oferty ktora ma dla was doradca, przekazac mu informacje ze oferta jest bardzo slaba i ze konkurencja nie spi a ze ostatnio dzwonili i mowili o bonusach plynacych z przejscia do nich wiec " bedziecie rezygnowac " calkowicie z uslug Orange, podkreslajcie ze wasz numer nie jest wazny dla was wtedy doradca powinien zadzwonic pod numer *350 jest to dzial " oferty reaktywnej ". Pan albo Pani beda chcieli sie dowiedziec dlaczego chcecie odejsc i beda starali sie was przekonac np : 400zl rabat na telefon + rabat na abonament przez caly czas trwania umowy. Za kazdym razem dostaniecie MAX oferte o to sie nie martwcie.

Dodaje kilka przydatnych informacji ktore pozwola wam wyjsc zadowolonym z salonu :

- Standardowa regula czyli jestes mily dla doradcy on wyjdzie na przeciw

- Nie krzyczymy nie bulwersujemy sie, o oferte ktora zostala nam przedstawiona kazdy pracownik wie ze w Salonie nic ciekawego nie dostaniesz

- Za zadne skarby nie dajcie sobie wcisnac dodatkowego numeru

Jezeli sobie cos jeszcze przypomne bede dopisywac na bierzaco. Dodam jeszcze ze milym wyrazem " dziekuje " jest poprostu kupno flaszki, mily gest a bedziecie bardzo dobrze zapamietani przez dana osobe co bedzie rokowac na przyszlosc.

Pytania ? Chetnie odpowiem na wszystkie

//EDIT

Zapomnialem dodać że doradca nic nie ma z tego że wam przedłuża umowe wiec bierzcie to też pod uwagę

//EDIT

Proszę o wpisy ludzi którzy skorzystali z tej opcji i co otrzymaliscie

Pozdrawiam

//EDIT

Z racji tego ze od dnia 24.09.2012 w zycie zostaly wprowadzone bardzo korzystne plany taryfowe ktore moga smialo konkurowac z innymi operatorami prosze zaczynac rozmowe z konsultantem od tego ze jestescie zainteresowani przedluzaniem umowy z telefonem iPhone 4S gdyz cena jest zaporowa a lepsze warunki mozna otrzymac w PLAY. Po czym jak skieruja nas na *350 porozmawiac z doradca telefonicznym i przekazac informacje ze jezeli dostaniecie lepsze warunki na inny telefon to jestescie sklonni pozostac w Orange.

Edytowane przez -=BecomeOne=-

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Radzę Ci się tak nie reklamować z tym, ponieważ podchodzi to pod nadużycie, pomimo tego, iż byłeś pracownikiem tej firmy masz obowiązek zachować dla siebie wszelkie tajemnice oraz poufne informacje jakie uzyskałeś pracując w Orange lub pod tą marką

• Lubię to! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Z tego co mi wiadomo to nie jest zadna poufna informacja gdyż doradca dzwoni pod numer przy kliencie. Poradnik ma na celu przekazanie informacji jak można uzyskać lepsze warunki co do tajemnicy firmowej nie wyjawiam żadnych danych które by podchodzily nawet pod tajemnice firmy. A wydaje mi sie ze nie mozna nazwac naduzyciem czegos co jest prawda, gdyz przenoszac numer do innego operatora otrzymamy atrakcyjniejsza oferte niz zostajac w Orange, a jezeli mozesz mi wskazac gdzie tutaj w tym tutorialu widnieje gdzies opcja naduzycia albo wyciek tajnych informacji bede naprawde wdzieczny. Nawet przez moment przeszlo mi do glowy ze nieswiadomie zrobilem reklame Orange bo przeciez ludzie beda zostawac u nich w sieci =P czekam w takim razie na odpowiedz z Twojej strony szynowak i pozdrawiam oczywiscie

Wysyłane z mojego GT-I9300 za pomocą Tapatalk 2

Edytowane przez -=BecomeOne=-

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

A dodam jeszcze ze samo powiedzenie doradcy ze będzie się rezygnowac nie jest niczym strasznym gdyż konkurencja nie śpi a jak możesz dostać przy tym lepsze warunki to nie widzę problemu =)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja tylko uprzedziłem, ponieważ informowanie każdej osoby w poradniku, że ma powiedzieć iż rezygnuje, aby otrzymać lepsze promocje można nazwać nadużyciem z Twojej strony, ponieważ ta metoda docelowo jest stosowana dla klientów, którzy chcą naprawdę odejść, a nie dla każdego. Ja tylko informuję jak jest. Twoja decyzja, skoro twierdzisz, że to tylko informacja to ok, każdy ma swoje zdanie na ten temat. Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Ja tylko uprzedziłem, ponieważ informowanie każdej osoby w poradniku, że ma powiedzieć iż rezygnuje, aby otrzymać lepsze promocje można nazwać nadużyciem z Twojej strony, ponieważ ta metoda docelowo jest stosowana dla klientów, którzy chcą naprawdę odejść, a nie dla każdego. Ja tylko informuję jak jest. Twoja decyzja, skoro twierdzisz, że to tylko informacja to ok, każdy ma swoje zdanie na ten temat. Pozdrawiam

A czy cos by to zmienilo gdybym nie byl pracownikiem ORANGE tylko wpisu by dokonal powiedzmy ktos z moich bylych klientow ktory otrzymal takie warunki ?? Ja nie mam do Ciebie pretensji ze wyrazasz swoja opinie jest jak najbardziej sluszna i masz do niej prawo ale musisz zrozumiec ze otrzymanie lepszych warunkow przez powiedzenie zwyklego " chcialbym zrezygnowac z Panstwa uslug gdyz PLAY, T Mobile maja lepsze warunki przy przeniesieniu " jest rzecza normalna. Na tym forum tez masz dzial APLIKACJE gdzie ludzie wrzucaja linki z PROMOCYJNYMI grami/programami i zamiast placic cala kwote dostajesz mniejsza, a przez to producent zarabia mniej. Gwarantuje ze ORANGE nie zbiednieje gdy otrzymasz rabat na telefon i abonament.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

rok temu w sierpniu mialem taka sytuacje, tyle ze ja na prawde chcialem odejsc :). Pare razy dzwonili i ich splawialem az zaproponowali sgs2 za 349 zl w abo 89 zl :). Dodam ze na stronie orange kosztowal 749 zl :)

Wysyłane z mojego GT-I9100 za pomocą Tapatalk 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    rok temu w sierpniu mialem taka sytuacje, tyle ze ja na prawde chcialem odejsc :). Pare razy dzwonili i ich splawialem az zaproponowali sgs2 za 349 zl w abo 89 zl :). Dodam ze na stronie orange kosztowal 749 zl :)

Wysyłane z mojego GT-I9100 za pomocą Tapatalk 2

Przez telefon dostaniesz naprawdę fajna ofertę.. Nie wiem tylko jak to jest przy kl. Indywidualnym ale przy biznesie mogłem dać taka sama ofertę jak dzwoniacy pod ten numer *350 jako pracownik utrzymania kl biznsowego.. Nie oszukujmy się żyjemy w kraju gdzie jak sie nie będzie kombinować to nie dasz rady sobie w życiu =)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Keanu

Czy i nawet w najtańszym abonamencie da radę jakieś lepsze warunki? Mam abonament na Firme ten najtanszy 32 + Vat. Czy tylko dają coś dobrego do tych wyższych abonamentów? Aktualnie dostaje bardzo mało, i chyba naprawde przejdę gdzieś indziej jezeli beda mowili ze na tym samych moga przedłużyć

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Czy i nawet w najtańszym abonamencie da radę jakieś lepsze warunki? Mam abonament na Firme ten najtanszy 32 + Vat. Czy tylko dają coś dobrego do tych wyższych abonamentów? Aktualnie dostaje bardzo mało, i chyba naprawde przejdę gdzieś indziej jezeli beda mowili ze na tym samych moga przedłużyć

Zależy jakie warunki byś chciał otrzymać.. Jeżeli mowa o planach Bez Ograniczeń to tam dużo się nie da zrobić ale gdybyś pozostał przy planach korzystnych to otrzymasz rabaty na tel do 400zl nie wiem tylko jak wychodzi opcja z rabatem na abonament niestety

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi