Skocz do zawartości
-=BecomeOne=-

Lepsze Warunki W Orange

Rekomendowane odpowiedzi

Keanu
    Zależy jakie warunki byś chciał otrzymać.. Jeżeli mowa o planach Bez Ograniczeń to tam dużo się nie da zrobić ale gdybyś pozostał przy planach korzystnych to otrzymasz rabaty na tel do 400zl nie wiem tylko jak wychodzi opcja z rabatem na abonament niestety

Wysyłane z mojego GT-I9300 za pomocą Tapatalk 2

Aktualnie mam własnie Optymalny 100. Przy jakim abonamencie na firme da radę coś dobrego dostać? Czy to zależy od doradcy

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Aktualnie mam własnie Optymalny 100. Przy jakim abonamencie na firme da radę coś dobrego dostać? Czy to zależy od doradcy

Jak już dzwonią pod *350 to zawsze dostajesz max.. Pytanie czy chcesz dobrać do tego telefon czy zostać przy 12msc BT

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Keanu
    Jak już dzwonią pod *350 to zawsze dostajesz max.. Pytanie czy chcesz dobrać do tego telefon czy zostać przy 12msc BT

Szczerze bardziej chcialbym jakiś tańszy telefon. Konczy mi sie umowa 7.10.2012 wiec za niecale 2 miesiące. Pewnie beda dzwonic do mnie, tylko nie wiem gdzie teraz podpisywac czy lepiej w salonie czy przez telefon ;-) Zobacze gdzie beda dawac lepsze warunki

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Szczerze bardziej chcialbym jakiś tańszy telefon. Konczy mi sie umowa 7.10.2012 wiec za niecale 2 miesiące. Pewnie beda dzwonic do mnie, tylko nie wiem gdzie teraz podpisywac czy lepiej w salonie czy przez telefon ;-) Zobacze gdzie beda dawac lepsze warunki

Zobacz co Tobie dadzą z infolinii i koniecznie zapytaj się z jakiego miasta dzwonią jak Tczew to dostaniesz dobra ofertę i powiedz żeby zadzwonili jak będziesz po salonie i tam dostaniesz ofertę =)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Sejwer

Umowa kończy mi się za 3 miechy i dzisiaj zadzwonił do mnie konsultant... Po tym co mi przedstawił zachciało mi się śmiać. Mianowicie, chce zwiększyć abonament na 70zł, i za tą cenę powiedział że dostane 450 minut do wszystkich oraz zapytałem o SGS3 i powiedział że za 1700zł dostanę. Poszedłem do Plusa i za 70zł po przeniesieniu umowy dostanę 1250 minut do wszystkich (450+800 za przeniesienie) i SGS3 za 600zł. Sprawdzę to co powiedział "Become" na początku i jutro pojadę do W-wy na Pl. Konstytucji do głównego oddziału, i spróbuję wydębić od nich coś lepszego, ale szczerze mówiąc nie wiem czy to przebiją... A no i oczywiście wiem że można z nimi negocjować przez telefon, i jak powiedziałem że chce SGS3 za max 800zł, to powiedział że mogę sobie na raty wziąć w sklepie -.-.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Kolego. To co robisz podpada pod tajemnicę handlową. Działania utrzymaniowe w firmie są objęte tajemnicą.

wysłane z SGSIII za pomocą TapaTalk 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Sejwer

Tajemnica o której wszyscy wiedzą... Na przykład w telewizji satelitarnej (N, CP, C+), jak zadzwonią do ciebie z DUK (dział utrzymania klienta) żebyś został u nich, to mówisz co chcesz, on idzie do kierownika i masz 90% szans że na drugi dzień zadzwonią do ciebie z taką ofertą jaką chcesz... Wiem bo nie raz z nimi się targowałem, więc bez przesady...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Tajemnica o której wszyscy wiedzą... Na przykład w telewizji satelitarnej (N, CP, C+), jak zadzwonią do ciebie z DUK (dział utrzymania klienta) żebyś został u nich, to mówisz co chcesz, on idzie do kierownika i masz 90% szans że na drugi dzień zadzwonią do ciebie z taką ofertą jaką chcesz... Wiem bo nie raz z nimi się targowałem, więc bez przesady...

W orange niestety tak nie ma =P

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Sejwer

Dzięki szczeremu konsultantowi wiem że się tak nie da :P Ale jutro jade do W-wy to dam znać co załatwiłem

---------- Post dołączono 23-08-12 o 17:43 ---------- Poprzedni post napisano 22-08-12 o 22:11 ----------

Byłem w głównym salonie na Pl. Konstytucji w W-wie, i zrobiłem tak jak opisałeś, i na koniec konsultantka powiedziała że nic innego mi nie zaoferuje (450 min. za 69,90zł - czyli nic nowego). potem wracając do domu zaszedłem do salonu Orange i zadzwoniłem z salonu na infolinie (kolejka była do konsultantów) i powiedziałem że chciałbym zerwać umowę (zagrałem psychologicznie :P), więc konsultantka mnie namówiła i przełączyła do tego safe desku (czy jakoś tak) i dostałem 30% rabatu na abonament, dodatkowe 300 minut i 1,5GB internetu co miesiąc, oraz SGS Advance za 8 zł xD

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Dzięki szczeremu konsultantowi wiem że się tak nie da :P Ale jutro jade do W-wy to dam znać co załatwiłem

---------- Post dołączono 23-08-12 o 17:43 ---------- Poprzedni post napisano 22-08-12 o 22:11 ----------

Byłem w głównym salonie na Pl. Konstytucji w W-wie, i zrobiłem tak jak opisałeś, i na koniec konsultantka powiedziała że nic innego mi nie zaoferuje (450 min. za 69,90zł - czyli nic nowego). potem wracając do domu zaszedłem do salonu Orange i zadzwoniłem z salonu na infolinie (kolejka była do konsultantów) i powiedziałem że chciałbym zerwać umowę (zagrałem psychologicznie :P), więc konsultantka mnie namówiła i przełączyła do tego safe desku (czy jakoś tak) i dostałem 30% rabatu na abonament, dodatkowe 300 minut i 1,5GB internetu co miesiąc, oraz SGS Advance za 8 zł xD

Zadowolony z oferty?? =)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi