Skocz do zawartości
-=BecomeOne=-

Lepsze Warunki W Orange

Rekomendowane odpowiedzi

Sejwer

Zdecydowanie :P Szkoda że rabaty na telefon są tylko o 400zł, bo chciałem HTC One X, ale jednak nie udało mi się wytargować na niższą cenę, ale na pewno nie będę żałował :P

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Zdecydowanie :P Szkoda że rabaty na telefon są tylko o 400zł, bo chciałem HTC One X, ale jednak nie udało mi się wytargować na niższą cenę, ale na pewno nie będę żałował :P

Ciesze się że mogłem pomoc =) zawsze można było wziąść jeszcze wyżej abo i wtedy może cena by była atrakcyjniejsza =) ale jak zadowolony to najważniejsze

Wysyłane z mojego GT-I9300 za pomocą Tapatalk 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Kolego. To co robisz podpada pod tajemnicę handlową. Działania utrzymaniowe w firmie są objęte tajemnicą.

wysłane z SGSIII za pomocą TapaTalk 2

Poproszę o wyjaśnienia odnośnie tego gdzie jest ta cała tajemnica handlowa?

Wysłane z mojego GT - I9300 za pomocą SwiftKey oraz Tapatalk 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Gomi

Niedlugo konczy mi sie umowa i mam zamiar wyprobowac ten patent. Ciekawe co z tego wyjdzie. Przedluzajac umowe (w tej chwili abonament 39zl,) i przechodzac na orange mix 50zl za Sgs advance musialbym zaplacic 499zl, Sgs2-899zl, za Ace 2-319zl. Jesli uda sie dostac jakis rabacik na jeden z tych telefonow to chyba pierwszy raz bede zadowolony z pozostania w sieci orange ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Niedlugo konczy mi sie umowa i mam zamiar wyprobowac ten patent. Ciekawe co z tego wyjdzie. Przedluzajac umowe (w tej chwili abonament 39zl,) i przechodzac na orange mix 50zl za Sgs advance musialbym zaplacic 499zl, Sgs2-899zl, za Ace 2-319zl. Jesli uda sie dostac jakis rabacik na jeden z tych telefonow to chyba pierwszy raz bede zadowolony z pozostania w sieci orange ;)

Przy MIX'ie musisz zobaczyć co dadzą gdyż tam można dobrać mniej usług.. Czekam w takim razie na informacje co otrzymales

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Sam byłem uczestnikiem tego rodzaju rezygnacji chociaż o dziwo to sam konsultant w salonie zaproponował, po tym co się okazało, sxs miałbym mieć za około 1000 zł w abo 135zł firmowym, co jest trochę śmiechem na sali (biorąc pod uwagę, że w ofercie fon miał być za ok 300zł, a przy szykowaniu umowy wyskoczyło 1000, aż konsultant był zaskoczony i sprawdzał czy to nie błąd). Tak czy inaczej zadzwonił przy mnie mnie i powiedział że ja rezygnuje itd bo mówię, że play ma lepiej, o połowę taniej itd. Obniżyli mi cenę telefonu o 900 zł. Podobno rekordowa kwota w tym salonie, wielkie zaskoczenie na twarzy mojej jak i konsultanta, ale narzekać nie będę. Więc to 400 to może niekoniecznie reguła.

Wysyłane z mojego LT26i za pomocą Tapatalk 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Sam byłem uczestnikiem tego rodzaju rezygnacji chociaż o dziwo to sam konsultant w salonie zaproponował, po tym co się okazało, sxs miałbym mieć za około 1000 zł w abo 135zł firmowym, co jest trochę śmiechem na sali (biorąc pod uwagę, że w ofercie fon miał być za ok 300zł, a przy szykowaniu umowy wyskoczyło 1000, aż konsultant był zaskoczony i sprawdzał czy to nie błąd). Tak czy inaczej zadzwonił przy mnie mnie i powiedział że ja rezygnuje itd bo mówię, że play ma lepiej, o połowę taniej itd. Obniżyli mi cenę telefonu o 900 zł. Podobno rekordowa kwota w tym salonie, wielkie zaskoczenie na twarzy mojej jak i konsultanta, ale narzekać nie będę. Więc to 400 to może niekoniecznie reguła.

Przy innej taryfie dla firm można było dać 800zl rabatu ale jeżeli podnieśli abo i dali zarówno rabat na abo i telefon to by się zgadzalo. Tak czy siak świetna ofertę dostałeś mam nadzieję że zadowolony jesteś

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Owszem, jestem bardzo zadowolony tak z telefonu jak i abonamentu. Chyba najlepsza oferta jaką dostałem w orange przez te lata (a mój konsultant to świetny gość, rzeczywiście bardzo pomocy i naprawdę miły, wystarczy odwdzięczyć się tym samym i od razu przyjemniej się sprawy załatwia, a i pozartowac można) Wreszcie nie trzeba dopłacać po przekroczeniu :D.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Owszem, jestem bardzo zadowolony tak z telefonu jak i abonamentu. Chyba najlepsza oferta jaką dostałem w orange przez te lata (a mój konsultant to świetny gość, rzeczywiście bardzo pomocy i naprawdę miły, wystarczy odwdzięczyć się tym samym i od razu przyjemniej się sprawy załatwia, a i pozartowac można) Wreszcie nie trzeba dopłacać po przekroczeniu :D.

Mało jest takich osób które można powiedzieć są normalni w salonach przeważnie są to osoby które za wszelką cenę cos będą wciskać mając beznadziejna ofertę.. Dobrze ze trafiłeś na spoko chłopaka oby było ich więcej w salonach

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

A przez telefon nie można się utargować? Bo mam parę ładnych kilosów do salonu.

Tak przy okazji, moja sytuacja:

Jestem jakieś 9-10 lat w orange, za kilka tygodni kończy mi się umowa. Moja taryfa to Delfin w abonamencie 59 zł na dwa lata. Oczywiście chcę przedłużyć umowę. Mam na oku HTC One V, dopłata do niego na stronie wynosi 359zł, czy mam szansę zejść do złotówki? Krótko mówiąc, jak się targować, co powiedzieć? Jak przedstawić ofertę, że np. Play oferuje mi lepsze warunki?

(Nie wie nikt co się stało z Xperią U?. Znikła ze sklepu Orange...)

Edytowane przez Smiechol

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi