Skocz do zawartości
-=BecomeOne=-

Lepsze Warunki W Orange

Rekomendowane odpowiedzi

A przez telefon nie można się utargować? Bo mam parę ładnych kilosów do salonu.

Tak przy okazji, moja sytuacja:

Jestem jakieś 9-10 lat w orange, za kilka tygodni kończy mi się umowa. Moja taryfa to Delfin w abonamencie 59 zł na dwa lata. Oczywiście chcę przedłużyć umowę. Mam na oku HTC One V, dopłata do niego na stronie wynosi 359zł, czy mam szansę zejść do złotówki? Krótko mówiąc, jak się targować, co powiedzieć? Jak przedstawić ofertę, że np. Play oferuje mi lepsze warunki?

(Nie wie nikt co się stało z Xperią U?. Znikła ze sklepu Orange...)

Z infolinia jest tak ze nie wiesz z kim rozmawiasz.. Sam byłem konsultantem infolinii biznesowej i opiekowalem się moimi znajomymi aż w końcu ktoś zadzwonił do mnie z ofertą ale to był przedstawiciel handlowy i poprostu klamal mi przez telefon xD wracając do Twojego pytania na infolinii dostajesz zawsze max dlatego ze konsultant nie ma żadnych bonusów od tego czy dal Tobie wszystko co mógł czy tylko połowę.. Jeżeli to nie problem to podjedz do salonu i sprawdz co tam będą oferować moim sposobem.. Ja sam będę się wybierać z koleżanką do salony gdyż chce dostać lepsza ofertę.

Wysłane z mojego GT - I9300 za pomocą SwiftKey oraz Tapatalk 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

No dobra, pojadę do salonu i zapytam o ofertę jak będzie mi się kończyła umowa, jak mnie nie zachęcą, to zadzwonię albo poczekam aż oni do mnie zadzwonią. A wracając do pytania: Mam szansę na to One V za złocisza?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ktoś tam wcześniej pisał, że z chęcią by się skusił na HTC One X, otóż od wczoraj jest promocja w sklepie internetowym na ten aparat. Jest dostępny za 149 zł w abo za 99 zł umowa na 24 miesięcy. Wychodzi naprawdę korzystnie po przeliczeniu obecnej ceny rynkowej tego modelu. Szkoda że u mnie daleko do końca zobowiązania :/ Według mnie, nie należy przedłużać umowy na hom siup. Coraz są zniżki na telefony, trzeba czekać i wtedy przedłużać...

Wysyłane z mojego GT-P3100 za pomocą Tapatalk 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jeszcze jedno pytanie odnośnie powyższego postu: Umowę będę mógł przedłużyć w połowie października, a promocja na telefony jest do 23 września o ile się nie mylę, czy mogę odezwać się do Orange żeby teraz przedłużyć już umowę? Skusili mnie Xperią Arc S. Czy lepiej czekać do połowy października i wtedy targować się o coś jeszcze ciekawszego?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Jeszcze jedno pytanie odnośnie powyższego postu: Umowę będę mógł przedłużyć w połowie października, a promocja na telefony jest do 23 września o ile się nie mylę, czy mogę odezwać się do Orange żeby teraz przedłużyć już umowę? Skusili mnie Xperią Arc S. Czy lepiej czekać do połowy października i wtedy targować się o coś jeszcze ciekawszego?

Arc S jest starym modelem wiec nie ma co się za bardzo cieszyć.. Oferta HTC One X naprawdę dobra ale jeżeli interesuje Ciebie V to wybierz plan taryfowy którym jesteś zainteresowany cenowo + zerknij o jedno oczko wyżej na abo bo takie warunki będziesz mieć i od cen telefonów odejmij 400zl wtedy wyjdzie cena jaką powinieneś zapłacić w salonie.. Najlepiej zadzwonić i zapytać się czy telefon jest dostępny na miejscu w salonie albo czy mogą i na kiedy może u nich być

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Okej, dzięki za pomoc. Rozwiązałeś całkowicie moje niepewności :) Tak więc w październiku wybiorę się do salonu i "obczaję" sytuację.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Gomi

Jestem w identycznej sytuacji i też się zastanawiałem nad ta Xperia Arc S ale raczej spróbuje sposobem podanym przez Becomeone wytargowac cos przy Samsungu Advance albo Ace 2. Będę brał tą samą taryfe w delfinie tez na dwa lata i niestety ale ciekawsze telefony sa tutaj drogawe :/

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Jestem w identycznej sytuacji i też się zastanawiałem nad ta Xperia Arc S ale raczej spróbuje sposobem podanym przez Becomeone wytargowac cos przy Samsungu Advance albo Ace 2. Będę brał tą samą taryfe w delfinie tez na dwa lata i niestety ale ciekawsze telefony sa tutaj drogawe :/

Kilka dni po premierze SGS III swojemu klientowi po zrobieniu takiego manewru jaki jest w opisie u mnie otrzymał takie warunki :

SGS III za 150zl

Abonament za 135zł miesięcznie z warunkami takimi jak za 199zl + dodatkowe 0.5gb danych umowa na 30msc

Więc może czasami warto jest skusić się na wariant o te 6msc dłużej po to aby dostać jeszcze lepsze warunki ale to wychodzi w praniu przy rozmowie z konsultantem z *350

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

A na te *350 oni muszą mnie przełączyć, czy mogę sam zadzwonić? No i jeszcze jedna sprawa: Czy mogę już upominać się o przedłużenie umowy, chociaż termin przedłużeina będzie w połowie października? Znajomy mówił, że nowy telefon dostał 2 tygodnie przed tą datą kiedy można przedłużyć umowę. Sprawę planuję rozegrać tak: Dzwonię na dniach i mówię że kończy mi się umowa, i nie wiem czy nie przejść do innej sieci, a dzwonię tak wczesnie bo chcę zobaczyć co dla mnie mają i porównać. Może wtedy coś ich ruszy i zejdą z cen, co o tym myślicie?

Edytowane przez Smiechol

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    A na te *350 oni muszą mnie przełączyć, czy mogę sam zadzwonić? No i jeszcze jedna sprawa: Czy mogę już upominać się o przedłużenie umowy, chociaż termin przedłużeina będzie w połowie października? Znajomy mówił, że nowy telefon dostał 2 tygodnie przed tą datą kiedy można przedłużyć umowę. Sprawę planuję rozegrać tak: Dzwonię na dniach i mówię że kończy mi się umowa, i nie wiem czy nie przejść do innej sieci, a dzwonię tak wczesnie bo chcę zobaczyć co dla mnie mają i porównać. Może wtedy coś ich ruszy i zejdą z cen, co o tym myślicie?

W spokojnie możesz teraz brać przedłużenie.. Co do tego czy sam możesz zadzwonić to sprawdź czy się uda z Twojego numeru. Jeżeli nie będziesz mieć dostępu to podejdz do salonu i popros o ofertę a pozniej juz wiesz jak działać =D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi