Skocz do zawartości
-=BecomeOne=-

Lepsze Warunki W Orange

Rekomendowane odpowiedzi

wiemar

zgadzam się z wami. nowi klienci mają lepsze warunki. nie tylko w orange. temat rzeka.

najgorzej wkurza ukryta opłata w postaci 5zł za transmisje danych. część z was powie że to grosze ale jak ktoś korzysta przez pare sekund w miesiacu z internetu przez sieć komórkową to jest za dużo. potem nie da rady wykorzystać całego pakietu w obawie o naliczenie kolejnej piątki. nie chcę blokować transmisji danych bo kiedyś mogę jej potrzebować

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

wyobraźcie sobie że idziecie do sklepu...kupujecie chleb, masło, dobrą wędlinę a do tego butelkę wina i parę innych rzeczy. Idziecie do kasy, kładziecie to wszystko na ladzie po czym chcecie to wszystko dostać za darmo, tylko dlatego że kupujecie już w tym sklepie od bardzo długiego czasu. Czy to ma sens? Oczywiście że nie bo orange czy każda inna sieć MUSI ZAROBIĆ a takich dobrych klientów jak Wy ma tysiące. Tak generalnie rzecz biorąc to nie wiem czego Wy żądacie przy przedłużaniu umowy? kokosów? że dostaniecie coś za darmo? Operator to operator, dostaniecie najwyżej pare procent zniżki i tyle, może zniżkę na telefon. Osobiście też mam już kilka lat abonament u jednego operatora i jakoś nie boli mnie to że nie noszą mnie na rękach bo w każdej chwili mogę po prostu przenieść numer. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    wiemar

sieć powinna dostosować ofertę do konkurencji. na chwilę obecną nju ma najlepszą ofertę bez telefonu. co za problem zrobić to samo gdy mają umowy na 2 lata?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

zadzwoń na *400 to usłyszysz ze polecają "grudniowe promocje" i "telefony na święta" :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Keanu

Może ktoś się orientuję czy DUK może dać rabat na telefon w Ofercie Orange Bizz 60 telefon na raty? Konsultant ciągle się wypiera że aktualnie nie mogą dać rabat na telefon. Jedyny rabat jaki mogą udzielić to Multi Pack 3 z 25 do 1zł miesięcznie

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    mikokm

Dostałem ofertę z Orange w ramach przedłużenia umowy na galaxy s6 za 1600zł w abo 62zł.czy to dobra oferta czy szukać dalej? Abonament 24 m, wszystko bez limitów, 2gb net,nawigacja nawiexpert gratis.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Rambdal

Taki no limits + 2 GB internetu mam za 40 zł bez telefonu. Musisz liczyć się z tym, że telefon spłacisz Operatorowi :) odnośnie S6 to telefon jeszcze jest za drogi al to moja opinia.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

zawsze spłacało się telefon operatorowi, nigdy nie kosztował on nas złotówkę.

Łatwo to policzyć czy Ci się opłaca.

24 miesiące x 40zł (bo takie koszty są karty no limit) - 960zł

24 miesiące x 22zł (różnica w cenie) - 528zł

cena telefonu - 1600zł

Wychodzi na to że się opłaca ;)

s6 za 2128zł

Edytowane przez elMagicccco

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

moim zdaniem bardzo się opłaca nawet jeżeli patrzeć tylko na telefon...wczoraj osobiście sprzedałem S6 edge w opcji ratalnej 139.98 x 24 co tak na prawdę wychodzi bardzo korzystnie bo cena edge oscyluje właśnie około 3200. Klient płaci 0zł przy odbiorze :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi