Skocz do zawartości
-=BecomeOne=-

Lepsze Warunki W Orange

Rekomendowane odpowiedzi

Witam kończy mi się niedługo umowa. Abonament jaki chce wziąć to max 60zł. Da się coś ciekawego na tym wynegocjować? . Na jaki nr dzownić do DUK i negecjować oferte? 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam, już mi raz forum pomogło z kodami rabatowymi 30% ;) jestem bardzo zadowolony z wyboru ale myślę nad internetem mobilnym, moje pytanie brzmi czy dostanę coś więcej? Konkretnie interesuje mnie taryfa 59,99 free net z tabletem Lenovo Yoga 2 za 249 zł, bonusy online to tylko szczęśliwe godziny 24-8 i 10zł rabatu na pół roku, będę miał też swój rabat 10zł za drugą usługę, jest szansa na coś jeszcze ? Ogólnie bym nie targował się jak baba na targu, ale najbardziej mnie boli że chcąc skorzystać z usługi wspólny internet muszę w telefonie wykorzystać 2Gb + 3Gb za 10zł więc automatycznie  jestem i tak 10zł w plecy te co dostałem z rabatu :/ Na czacie nie byli mi w stanie również powiedzieć jak to jest z numerem na kartę i wspólnym internetem.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nic nie zrobisz...żeby korzystać ze wspólnego pakietu na telefonie musi Ci się najpierw włączyć ten dodatkowy pakiet za 10zł więc faktycznie jesteś w plecy. No i jeszcze pamiętaj że żeby w ogóle można było to włączyć to usługa jest płatna 2zł miesięcznie więc w praktyce wychodzi tak na prawdę 12zł. Wiem to na pewno bo wczoraj sam sprzedałem ze 3 takie opcje i raczej wytargować cokolwiek więcej się nie da :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Czuje się mega urażona. .. salon partnerski a klient i tak nie raz dziękował ze zrobiłam więcej niż w firmowym .

Nie zależy od salonu a od konsultanta ...

Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka

Edytowane przez nickusiak

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witajcie. 15 lipca kończy mi się umowa na abonament. Teraz mam abonament 129,99 - 30% rabatu na cały okres trwania umowy.
    Chciałbym przedłużyć na takich samych warunkach, ale z tańszym telefonem. Chodzi mi o LG G4 lub Note 4. Jestem w stanie utargować go do 500- 700 złotych?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam. Gdzie szukać te rabaty 20% badz wiecej ? Sęk w tym, że u mnie byłaby opcja z przedłużeniem abo. W listopadzie jakos na poczatku mi się kończy umowa. Już zaczynają mi wydzwaniać z Orange ale narazie nie odbieram. Chcę wyczaić czy jest możliwość z tymi rabatami. Do tej pory płaciłam 34zł z groszami, mając włączony ten rabat. Teraz byłabym skłonna większy abonament wsiąść i lepszy telefon zeby dali. Z góry dziekuje za odpowiedź

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    astelix

Up

Popraw błędy w Swojej wypowiedzi.

Odnośnie abonamentu to zapytaj ich co dla Ciebie mają. Być może w tej samej cenie dostaniesz lepsze warunki. Przecież nie musisz się od razu zgadzać na to co Ci zaproponują.

Posted via Passport

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam,

czy obecnie można uzyskać jakąś zniżkę procentową w Orange??

w 2 telefonach kończą mi się umowy i może warto by przedłużyć umowę

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    sjaw

Cześć kończy mi się kolejna umowa i jakoś nie mogę doczekać się jakiejkolwiek propozycji ze strony orange. Wydaje mi się że nie mam wygórowanych życzeń co do nowego abonamentu. Chciałby samsung s5 neo lub a5 za 1 zł w abonamencie do 65zł bez limitu do wszystkich w tym stacjonarne około 4 GB internetu.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@@sjaw Przeczytaj dokładnie 1szy post.

Jeśli kończy ci się umowa, najlepiej zadzwoń do BOK i zapytaj co mogą Ci zaoferować, ewentualnie podaj swoje oczekiwania i będziesz miał jasną sprawe

Edytowane przez dexter992

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi