Skocz do zawartości
BigMac

[ROM] MIUIv4 ~miuipolska.pl~

Rekomendowane odpowiedzi

matw4

A jakie masz radio/firmware ? Najnowsze?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nie pamiętam jakie było. Jeśli było już w romie to takie powinno być. W każdym bądż razie napewno nie zmieniałem. Nie mogłem tak długo czekać na odpowiedź bez sprawnego telefonu.

---------- Post dołączono o 19:30 ---------- Poprzedni post napisano o 19:19 ----------

Wersja pasma podstawowego:

11.73.3504.00U_11.23.3504.09_M2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    matw4

To nie masz najnowszego. To może być problem. Najnowsze to : 11.77.3504.00P_11.25.3504.06_M

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

ok a skąd mogę pobrać w/w radio? spróbuję je wgrać jeśli podasz jakiegoś linka.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    matw4
    Dev-Host - PG86IMG.zip - The Ultimate Free File Hosting / File Sharing Service - tylko musisz wiedzieć, że utracisz wszystkie swoje dane. Wgrywa się bardzo prosto. Wrzucasz na kartę SD i opalasz bootloader, wykryje Ci ten plik i zapyta się czy chcesz zainstalować. Po wszystkim usuń ten plik z karty.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam.

Korzystał ktoś z wersji MIUI v5? Głównie chodzi mi o to czy system działa stabilnie oraz funkcje tj. kamera, tethering.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Testowany najnowszy ROM - wszystko dziala, nie ma zaciec, wszystkie appsy ze starego MIUI smigaja. Aparat nie ma juz 'blackoutow', tethering za******y, 90% mozliwosci mojego lacza UMTS.

Czy tylko ja mam takie wrazenie, ze MIUI dziala najplynniej i ogolnie najbardziej zajedwabiscie ze wszystkich custom ROMow na EVO 3 D?

Wysyłane z mojego GOCLEVER za pomocą Tapatalk 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Również przetestowałem. Po pierwszym flashu było parę problemów m. in. aplikacje nie działały albo same się wyłączały.

Superwipe+reflash pomógł. Wtedy rzeczywiście rom pokazał swój potencjał. Szybki i sprawny, ale znów za długo nie wytrzymałem... po 2 dniach wróciłem do Viper'a. Za bardzo mi zaczęło brakować Sense UI.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Dave

Oprócz MIUI jest jakiś rom z działającym 3D BEZ Sense ? czy jedno drugie wyklucza ?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi