Skocz do zawartości
Gość Sekator

Mój telefon nie wstaje po flashu, występuje problem po zmianie kernela, tematu itp.

Rekomendowane odpowiedzi

Witam Panowie\Panie,

Postanowiłem założyć dla Was ten temat.Jest to temat w którym będziecie mogli pisać o swoich problemach z Waszymi SGSami,o problemach po flashu,zmianie kernela,tematu itp. i uzyskać tu pomoc i poradę.

Temat ten powstaje dlatego byście nie musieli zakładać nowych o podobnej tematyce,by nie było w dziale kilku tematów niemalże identycznych.

Ps.Proszę byście do swoich postów dopisywali tytuł pogrubioną czcionką-będzie łatwiej je odróżnić

Każdy nowy temat założony o problemie z SGSem będzie automatycznie zamykany przez moderatorów.

Pozdrawiam

Sekator

Edytowane przez Sekator

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Chciałem zainstalować ROM Panadroid 1.9.2 na Jelly Bean i wychodzi błąd

assert failed: getprop("ro.product.device") == "toro" || getprop("ro.build.product") == "toro" E:Error in /sdcard/pa_toro-1.9.2a-26JUL2012-0005
L5.ZIP
(Status 7)
Installation aborted

Wczoraj instalowałem panadroid 1.9.1 i wszystko działało a 1.9.2 nie chce, wczoraj chciałem zainstalować MIUI i było to samo.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam, próbuje wgrać ten room [ROM][AOSP][JB][4.1.1][sTABLE] SuperNexus - I9300 - BUILD 2 [11-08-12] - xda-developers trwa to już 30 min , ciągle na wyświetlaczu jest ten kolorowy X, czy to normalne ? i czy mogę przerwać instalacje ? Pozdrawiam

Edytowane przez dumelosw

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
AreQPL

Nie jest to normalne, zaflaszuj ponownie z pełnym wipe.

Wysłane z mojego Galaxy SIII używając Tapatalk 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Filo1
Witam, próbuje wgrać ten room [ROM][AOSP][JB][4.1.1][sTABLE] SuperNexus - I9300 - BUILD 2 [11-08-12] - xda-developers trwa to już 30 min , ciągle na wyświetlaczu jest ten kolorowy X, czy to normalne ? i czy mogę przerwać instalacje ? Pozdrawiam

wystarczyło wipe zrobić , też tak miałem

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

witam,

mam sgs3 od wczoraj. Dziś rano chciałem go zaktualizować przez KIES, ale przy 90% wyskoczył komunikat o niespodziewanym błędzie i kazał wrócić do poprzedniej wersji, więc robilem wszystko zgodnie z instrukcjami z programu, ale leży... Próbuję odzyskiwania z KIESu, ale zaczyna się właściwy proces odzyskiwania i stoi na 0%, a po kwadransie każe mi wyjąć baterię, włożyć ją i spróbować ponownie, niestety to nie działa. Komunikat z ekranu sgs3 "Firmware upgrade encountered an issue. Please selet recovery mode in Kies & try again".

Dodam, że to mój pierwszy Android i nie mam pojęcia, co i jak...

Proszę o pomoc, bo w najgorszym wypadku zaniosę go przed 14 do salonu Orange na gwarancję...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
ghul21

Osobiście doradzam zanieść do serwisu. Nie masz doświadczenia więc możesz pogorszyć sytuację.

Są oczywiście sposoby w takiej sytuacji. Lecz trzeba znać chociaż podstawy.

Tu masz wątek z twoim przypadkiem, poczytaj

SGS3 bricked (after Kies). Please help... - xda-developers

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Chyba tak zrobię, oddam go do serwisu... Za duży hajs, za duże ryzyko. Dzięki i tak, miłego dnia, chociaż dla Was.. :P

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Czy może mi ktoś pomóc?

Zrobiłem root'a tak jak było napisane w poradniku na forum:

http://forum.android.com.pl/f551/cf-root-6-4-dla-sgs3-szybka-procedura-wszystkie-romy-odin-mobile-odin-179009/index20.html

przebiegł on bez problemów. Następnie zainstalowałem

Rom manger i stamtąd chciałem zainstalować Cyanogenmoda. Instalacja przebiegła równie bez problemów lecz

po uruchomieniu telefonu wyświetla się logo samsunga, znika i pojawia się logo cyanogemod' a. Takie kółko, które się kręci. Dalej nic nie mogę zrobić. Mogę wejść w opcje Recovery tego cyanogenmod' a.

Proszę o szybką odpowiedź co należy zrobić?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi