Skocz do zawartości
Gość Sekator

Mój telefon nie wstaje po flashu, występuje problem po zmianie kernela, tematu itp.

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie.Mam problem.Otoz wgralem softa oficjalnego ze strony xda i odin itd sie zainstalowalo, ale telefon nie chce sie wlaczyc!.Probowalem wszystkie softy :( Prosze o pomoc :)

P.S:Jak wchodze do recovery to pisze:"E:failed to mount /efs (Invalid argument)

E:failed to mount /efs (Invalid argument)

# MANUAL MODE #

-- Appling Multi-CSC...

Aplied the CSC-code : unknown

Successfully applied multi-CSC.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Witajcie.Mam problem.Otoz wgralem softa oficjalnego ze strony xda i odin itd sie zainstalowalo, ale telefon nie chce sie wlaczyc!.Probowalem wszystkie softy :( Prosze o pomoc :)

P.S:Jak wchodze do recovery to pisze:"E:failed to mount /efs (Invalid argument)

E:failed to mount /efs (Invalid argument)

# MANUAL MODE #

-- Appling Multi-CSC...

Aplied the CSC-code : unknown

Successfully applied multi-CSC.

Wyglada na soft brick. Ten tutorial pomoze Ci reanimowac swojego s3

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
ghul21

Podaj więcej szczegółów, linka do romu który wgrałeś, loga z Odina itd.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dobra no to tak:

Logi Odin`a:Takie jak zwykle.Wszystko sie wgrywa bez najmniejszego problemu :)

Romy,które wgrywałem:żadne :)

Aha i tak sie dzieje juz po odebraniu z naprawy... Nie uznali mi gwarancji z tego powodu iż wgrywałem jeszcze raz soft bo byla awaria recovery...Czekalem kur**(sorka ale sie zdenerwowalem) miesiac i na nic ;/

P.S: Powodem oddania fona bylo to ze zresetowal sie on i nie czytal karty micro sim i nie blokowal sie(to takie plumkanie)

@edit: I pisalo ze Factory Mode jest wlaczony jak mi sie zresetowal

---------- Post dołączono o 16:59 ---------- Poprzedni post napisano o 16:49 ----------

Wyglada na soft brick. Ten tutorial pomoze Ci reanimowac swojego s3
To zobaczymy tak za godzinke czy zadziala Edytowane przez dominiks230
Nie wiedzialem ze cos trzeba pobierac :D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ok to tak.Zapomnialem calkowicie ze mam tu to napisac :D.Telefon dziala, ale brakuje mi pare apek, ktorych ciagle uzywalem np dajmy Notatek S,a drugim bledem jest to ze nadal nie dziala funcja blokowania i czytania karty micro sim(tzn czyta ale nie ma zasiegu,pisze tylko ze alarmowe mozna).Wezcie pomozcie nie chce tracic tak wartosciowego fona ;(

@edit

Jeszcze sprobuje softa 3-plikowego

Edytowane przez dominiks230

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
swanky

Witam,

potrzebuje pomocy, ponieważ poprzez modyfikacje mój telefon nie wstaje (cały czas wyświetla się tylko napis Samsung GALAXY SIII)

Co było robione:

poprzez heiamdall/odin wrzuciłem CF-Auto-Roota (niestety roota po tej operacji nie miałem)

następnie spróbowałem CF-Root-6.3 i niestety root checker też twierdził, że nie ma roota.

Następnie ściągnąłem: GT-I9300_XEO_I9300XXDLIB_I9300OXFDLI1_I9300XXDLIB.zip

i wykonałem:

[root@laptop Downloads]# heimdall flash --recovery ./I9300XXDLIB_I9300OXFDLI1_I9300XXDLIB_HOME.tar.md5

po tej operacji telefon po reboocie telefon cały czas wyświetla w/w napis i nie da się go wyłączyć.

Na szczęście da się wchodzić w tryb download cały czas.

Co mogę zrobić?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
pagolik

@up wyswietla napis, czyli masz na mysli, ze telefon sie caly czas wlacza, animacja leci i jest petla ? Jesli dobrze rozumiem, to Twoj telefon zlapal bootloopa, wbijasz do recovery i robisz wipe,a jak to nie pomoze, robisz ponowny flash romem 3 plikowym najlepiej.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Sejmin

Witam. Moj telefon nie chce wstac. Mialem wgrany rom OMEGE, postanowilem wgrac kernela [Kernel]Phenomenal 2.0 (Normal, Medium, Extreme) - Designed for Battery napisane bylo reboot i telefon siadl. Wlacza sie do napisu SAMSUNG i model telefonu, dalej nic. Swieca sie tylko te 2 dotykowe guziki.

Prosze o pomoc

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam

Miałem to samo przy tym kernelu Phenomenal (1, 2, 3) próbowałem wszystkich od normal po medium a nawet extreme. Telefon zawsze stawał na czarnym ekranie, było słychać dzwięk startu i zostaje niebieska dioda. I BackUp. Próbowałem na 2 romach Android_Revolution_HD-SGS3_16.0, sotmax_ultimate_stock_v7_Gt_i9300_XXELK4(GPS_Fixed). Ma ktoś pomysł co jest tego przyczyną ? Albo czy ktoś próbował na tych romach ?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Pex94

Nie wiedziałem gdzie napisać to pisze tu. Mam bardzo duży problem z moim SGS3 dlatego że dzisiaj próbowałem wgrać ROOTa ale mi nie wychodziło to zaniosłem telefon do brata i próbował wgrywał ten plik http://oi49.tinypic.com/35cooyb.jpg http://oi48.tinypic.com/20iidz.jpg przez Odina i źle mu wszystko wyszło i teraz telefon nie chce się włączyć ani połączyć z Kies'em i nawet z kompem tylko wyskakuje taki komunikat w telefonie http://oi48.tinypic.com/21b0x83.jpg Da sie jakośgo sformatować? Przez wyciągnięcie baterii tez nic sie nie zmienia.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi