Skocz do zawartości
Gość Sekator

Mój telefon nie wstaje po flashu, występuje problem po zmianie kernela, tematu itp.

Rekomendowane odpowiedzi

jeronimo
    czytałem ale nie znalazłem rozwiązania a efs mam uwalony juz

Może nie masz uwalony jeszcze na 100%.

Spróbuj teraz jak zrobiłeś full-wipe to wgraj rom 1 plikowy ten co miałeś na poczatku 4.1.2, jak to nie pomoże to wtedy skontaktuj sie z kolega do którego dostałes namiar od poprzednika.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Całkowicie uceglony telefon

Wiam. Dostałem dzisiaj telefon S3 z USA z scie T mobile. Fon miał simlocka i nie posiadal polskiego jezyka wiec chcialem wgrac jakiegos roma. zrobiłe dokładnie tak:

gdyż posiadam taki sam telefon. Następnie poprzez recovery wgrałem rom "Android Revolution HD" zgodnie z instrukcją na pewnej stronie zroiblem wszelkie resetry cahce etc. Instalacja zakończyła się sukcesem więc klikłem reboot now > tyle, że telefon już się nie dopala i to kompletnie: nie świeci żadna dioda, nie wibruje, nie wchodzi do recovery. Bateria była naładowana ale dla pewności ładowałem go jeszcze godzinę i sprawdziłem ponownie. Niestety bez zmian. Wątpię żeby dało coś się z tym zrobić ale chce wiedzieć co się dokładnie stało ku przestrodze. Dziękuję, pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Witam Panowie\Panie,

Postanowiłem założyć dla Was ten temat.Jest to temat w którym będziecie mogli pisać o swoich problemach z Waszymi SGSami,o problemach po flashu,zmianie kernela,tematu itp. i uzyskać tu pomoc i poradę.

Temat ten powstaje dlatego byście nie musieli zakładać nowych o podobnej tematyce,by nie było w dziale kilku tematów niemalże identycznych.

Ps.Proszę byście do swoich postów dopisywali tytuł pogrubioną czcionką-będzie łatwiej je odróżnić

Każdy nowy temat założony o problemie z SGSem będzie automatycznie zamykany przez moderatorów.

Pozdrawiam

Sekator

A gdzie w nowym tapatalku moge założyć temat ? Bo nie wiem jak

Wysłane z mojego GT-I8190N przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam!

Zainstalowałem kamerę z tej strony: [APP][PORT] Camera Galaxy Note 2 FOR JB 4.3 … | Samsung Galaxy S III I9300, I9305 | XDA Forums (v2) na mojego sgs3. Mam cyanogonenmoda 4.3.1. Po instalacji wyskoczył komunikat "uruchamianie aplikacji" i nie chciał się zamknąć. No więc zrobiłem wipe dalvik i cache i reset. I w tym momencie telefon stoi na logo cyanogenmoda i nie chce się włączyć. Jest możliwe rozwiązanie tego problemu bez utraty danych? Może na nowo wgrać cyanogenmoda?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Tocco
    Jest możliwe rozwiązanie tego problemu bez utraty danych?
    Jeśli nie zrobiłeś backupu romu to raczej nie. W takim przypadku chyba tylko czysta instalka. Możesz spróbować zrobić reflash bez wipe. Może przejdzie. Wgrałeś portowaną apkę, przeznaczoną do stockowego romu, na CM. No to się nie dziw.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nie podziałało... D: Zostaje reset :/ Przez jedną aplikację muszę usuwać wszystko...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    hatchet

Chyba raczej przez własną głupotę, bo z aplikacją jest wszystko w porządku.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam,

Mój problem wygląda następująco - dziś telefon sam mi się zrestartował (było 5% - może coś związanego z jej stanem) i stanął na ekranie ładowania systemu. Używam ArchiDroida (niestety nie potrafię określić która wersja). CWM PhilZ Touch v.6.0.4.5.

Pytanie brzmi - co robić? Nie chciałbym stracić zdjęć z telefonu, aplikacje pal licho (kontakty zsynchronizowane z google). Da się jakoś skopiować zawartość telefonu na komputer z poziomu CWM?

Dziękuję za odpowiedź i pozdrawiam :)

P.S.

W profilu mam podane ZTE Blade. Telefon w którym to się stało to Samsung I9300, także post umieszczony w dobrym dziale (przynajmniej jeżeli chodzi o model telefonu :))

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    hatchet

W Philz jest Aroma file manager. Możesz skopiować pliki na kartę pamięci.

Ewentualnie samo wipe system i wgranie romu ponownie nie powinno usunąć zdjęć.

Możliwe, że jest jakaś funkcja w recovery, ale nigdy nie używałem. Może ktoś będzie wiedział, albo poszukaj.

Edytowane przez hatchet

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi